2703
2553
عنوان

دوس پسرم بمامانم زنگ زده

1249 بازدید | 86 پست

من بایکی دوست بودم قصدمونم ازدواج بود خیلی دوسش داشتم خیلی بهش محبت کردم واونم خوب بود رفتارش

خانوادشم درجریان بودن ولی بعضی رفتاراش اذیتم میکرد مثلاازچیزی ناراحت میشد چنروز پیام نمیداد یاهمش میگف خانوادم خط قرمزمه کسی بهشون کوچکترین بی احترامی کنه تمومه و...

راستش منم چون یبارجداشدم ازحرفاش میترسیدم که نکنه دوباره زندگیم به جدایی منجرشه

چنوقته میخواستم کات کنم ولی خب نمیشد نمیزاش

خلاصه الان یه خواستگارسنتی دارم که شرایط خوبی داره تقریبا منم بهش گفتم که میخوام کات کنم وتموم شه کلی بدوبیراه بارم کرد حالانمیدونم ازکجا قضیه خواستگارو فهمیده کلی پیامای توهین آمیز بهم دادکه نمیشه اینجا عنوانشون کرد مثبت هجدهه منم جواب ندادم هیچکدومو فقط گفتم لطفا دیگه ولم کن 

حالا زنگ زده بمامانم(مامانم درجریان  دوستی مابود بابام نمیدونه)تهدیدش کرده اگه دخترت جوابمو نده باباشودرجریان میزارم بابام بفهمه قطعا منومیکشه خیلی بددله چیکارکنم بنظرتون؟

میشه واسه بهم رسیدنمون وخوشبختیمون یه صلوات مهمونم کنی؟😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی پسره رو تا الان بازی دادی؟

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2720

دقیقا عین گذششششششته ی من

بابام فهمید خاستگاره رو رد کرد یارو ک دوستم بودو پیدا نکرد تلافی کنه 

منم زندونی کرد..

..

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2714
خوب کارت درست نبوده واقعا تا خواستگار اومده بیخیال پسره شدی

اخه قبلشم چنبارخواستم تمومش کنم نمیشد ولی این که اومد یکم ته دلم جسارت پیداکردم نمیدونم شایدم اشتباه کردم

دوست نداره؟

اگ داره ی مدت اشنا شو شاید دوس پسر خودت واس ازدواج مناسب بود

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

اصل ارتباط تون اشتباه بوده.... ارتباط قبل ازدواج باید فقط در حد آشنایی باشه نه محبت کردن و ارتباط فیزیکی.... 

این که میگید اگه بابام بفهمه بد میشه اسمش بد دلی نیست، غیرته... 

یعنی پسره رو تا الان بازی دادی؟

ماتازه ۳ماهه دوست بودیم بخدامن خیلی دوسش داشتم خیلی محبت میکردم آیندمو باهاش تصورمیکردم ولی خب رفتاراش باعث دلزدگیم شد

آیندت مهمترین چیزه مطمئن باش اونم چیزی به بابات نمیگه فعلاً حرصش گرفته این جوری میخواد تخلیه بشه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2706