2737
2734

هرچی دوست دارید بخونید با تعداد اعلام کنید

صلوات یا آیت الکرسی یا سوره نصر  یا هر ذکر و سوره ای که دوست دارید 💚🖇

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#  

🦋لطفا پست غیرمرتبط نزارید🦋

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️

@اعتصامی    

@saba21sale    

@hhana54    

@hope134    

سلام دوستان ببخشید مزاحمتون شدم. اگه دوست داشتید توی ختم شرکت کنید💚🖇

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه آیه الکرسی میخونم با یه حمد💚🌹🌺 التماس دعا🙏🏻

ممنون گلم 

ان‌شاءالله حاجت روا و عاقبت بخیر بشی 💕

خودم ۴۰۰ ذکر اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

سوره یاسین یک بار

حاجت روا و عاقبت بخیر بشید ان‌شاءالله 

2738
حاجت روا و عاقبت بخیر بشید ان‌شاءالله 

سلام آبجی جونم خوبی عزیزم.. به نیابت از شما 10 صلوات می فرستم 😍💕😍💛🙏

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام آبجی جونم خوبی عزیزم.. به نیابت از شما 10 صلوات می فرستم 😍💕😍💛🙏

ممنون گلم شما خوبی

مرسی عزیز دلم ان‌شاءالله حاجت روا و عاقبت بخیر بشی ⚘

@یاشهیدکربلاادرکنی    

@یاشهیدکربلاادرکنی    

سلام بنده خوب خدا

من اگر لایق باشم یک بار آیت الکرسی به نیت فرج میخونم.

سلام بنده خوب خدا من اگر لایق باشم یک بار آیت الکرسی به نیت فرج میخونم.

مرسی عزیزم حاجتت روا و عاقبتت بخیر ان‌شاءالله💕

راستی به اون حاجتت رسیدی گلی؟

@saba21sale    

ممنون صدام زدی چون خودم چند تا کار باید انچام بدم سرم شلوغه

۱۰ تا صلوات

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
2706