2733
2739
عنوان

افسرده شدم

177 بازدید | 19 پست

هرچقدر به خودم میگم ول کن مهم نیستن هرکی یه ایرادی داره نمیشه

دیروز دخترعموم عروسی بود چنان از دخترای عروسی حرف میزد ک همشون عالی و یک چطوریه اخه همه دخترای دور و بر من قد بلند و خوش اندام خوش چهره بدنشون عین خارجیا صاف یکدست 

اونوقت من دندونام کج. پاهام هالوکس والگوس داره )انحراف انگشت شصت). پوست بدنم یکدست نیست . یکم شکم دارم . صورتم جوش داره و .....

چیکار کنم بنظرتون؟ بدبختانه خدا پولم نداده 😭😭😭😭😭😭😭😭 روم نمیشه برم جایی . یا لباسای کوتاه بدون ساپورت بپوشم . نمیتونم بخاطر دندونام بخندم . صورتمک ارایش خراب میکنه بدون ارایشم ک دیگه هیچی و ...😔😔😔😔😭😭😭

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
چند سالته؟

16

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکس نیست😭😭

2728

دوست عزیز پیام قبل تو رو خوندم انگار ۱۶سالته.یکم تو این سن بد شکل شدن طبیعیه. به خاطر سن نوجوانی .از الان بخوای خودتو با دیگران مقایسه کنی چیزی ازت نمی مونه. خدا هر کس رو یه جور آفریده.خودت اگه خودتو بد بدونی و خودتو دوست نداشته باشی دیگران هم بهت احترام نمی‌زارن. در مورد دندون هات بگم ما حدود ۱۵سال پیش دندونای خواهرم داشت کج میشد هزینه ارتودنسی نداشتیم یه دکتر آشنا داشتیم یکی از دندونای عقبی خواهرمو که سالم هم بود کشید بعد کم کم دوندوناش جا باز کردن و درست شدن. البته مال اون فقط دوتا دندونش داشت میزد بیرون نمی دونم واسه شما در چه حد کج شده.می تونی در مورد پیشنهادم با چندجا و خانواده صحبت کنی اگه صلاح بود انجام بدی.

16

نمیتونی ارتودنسی انجام بدی ؟

ببین خوده منم کم عیب ندارم 

الان بخوام بشینم بنویسمشون حس بدی بهم دست میده ولی در واقعیت کنار اونا ویژگی های ظاهری خوبم دارم 

کم نیستن واقعا 

توهم الان کوچولویی بزرگ تر بشی  قشنگ تر میشی مطمئین 

منم از ظاهر نوجونیم راضی نبودم

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

با خونوادت اگه امکانشهست صحبت کن 

کم کم برو چند جا قیمت بگیر 

ببین قسطی انجام میدن یا نه 

چند بار بگو به خونوادت که راضی بشن انجام بدن 

هرکی برای یجاش خرج میکنه 

منم پرموم بایدکلی پول دوا و دکتر و لیزر کنم 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
با خونوادت اگه امکانشهست صحبت کن  کم کم برو چند جا قیمت بگیر  ببین قسطی انجام میدن یا نه ...

ن

منم پوموام از قلم افتاد

تازه15تونن پول عمل هالوکس والگوس دادم تا حد50درصد درس شدن پام فقط

2738
ن منم پوموام از قلم افتاد تازه15تونن پول عمل هالوکس والگوس دادم تا حد50درصد درس شدن پام فقط

پاهاتو با پد می بندی 

خب همینه دیگه پای توهمین شکلیه 

پای منم به شدت خشکه و اطرافش پر‌چروکه و پر از خط خطه .خیلی بهش فکر کردم ولی خب چ فایده

پای من همین شکلیه.ی سری چیز هارو باید فقط پذیرفت و باهاش کنار اومد عزیزم 

پاهاتو با پد می بندی  خب همینه دیگه پای توهمین شکلیه  پای منم به شدت خشکه و اطرافش پر‌چر ...

اره ولی بخدا خیلی سخته . اصلا موظبم پیش همه

عزیزم این سن طبیعیه درست میشه ک

اخه عزیزم چجوری؟ شاید جوش صورتم درس شه کلی خب دندونم ک خود ب خود صاف نمیشع موخام کمتر نمیشه😔

اخه عزیزم چجوری؟ شاید جوش صورتم درس شه کلی خب دندونم ک خود ب خود صاف نمیشع موخام کمتر نمیشه😔

چوست صورتت جوشاش میره از الان همون تو خونه پیاده ردی کنی اصلا با اهنگ برقصی ورزش انجام بدی شکمت جمع تر میشه اون موقع میبینی با قدت هم تناسب میشه،جوش دندونتم نزن خدا بزرگه مگه قراره تا ابد صافشون نکنی

میشه واسه حاجت دلم دعا کنی؟اگه دعام ♥️♥️
2706