2733
2734
عنوان

افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 19 پست
اخه عزیزم چجوری؟ شاید جوش صورتم درس شه کلی خب دندونم ک خود ب خود صاف نمیشع موخام کمتر نمیشه😔

منم تقریبا هم سن تو 

کلاس دهمی؟

منم همین حس و دارم تا این حد که نمی خوام مدرسه برم یعنی واقعا دارم نابود میشم

قد و وزنت چقدره؟ البته اگه ناراحت نمیشی

دعا کنید سکته کنم بمیرم لطفا 🙏تنها چیزی که آرومم میکنه مرگ هست خواهش میکنم دعا کنید😭😭                                
منم تقریبا هم سن تو  کلاس دهمی؟ منم همین حس و دارم تا این حد که نمی خوام مدرسه برم یعنی واقعا ...

11ام 

152.51

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

11ام  152.51

راستش منم همین حس رو دارم 

بدون تنها نیستی ولی حتما دنبال راه حل برو 

منم دندونام مشکل دارن 

بدنم پر از مو 

چاقم هستم 

کم کاری تیروئید هم دارم

ریزش مو هم دارم 

کلا بدبختم 

ولی بازم میگم خداروشکر   

دعا کنید سکته کنم بمیرم لطفا 🙏تنها چیزی که آرومم میکنه مرگ هست خواهش میکنم دعا کنید😭😭                                
راستش منم همین حس رو دارم  بدون تنها نیستی ولی حتما دنبال راه حل برو  منم دندونام مشکل د ...

هی چیکار کنیم دیگه 

هرچه خدا خواست همان میشود

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
2731
اره ولی بخدا خیلی سخته . اصلا موظبم پیش همه

میدونم عزیزم 

میفهمم چی میگی.ولی همچنان  باید ی سری چیز هارو فقط پذیرفت و ادامه داد

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم