2737
2739
عنوان

بازم این ماه شوهرم قسط باباشو داد

214 بازدید | 18 پست

خانومایی ک درجریان تاپیکا بودید. وقتی حقوق شوهرمو دادن بهش گفتم چادر ندارم چادرم دیگ خوب نیست یکی باید بگیرم اونم گفت اینماه فقط از حقوق یک میلیون وهفتصد برامون میمونه نمیتونیم بگیریم بعدا میگیریم. حالا دیشب دیدم باز رفته قسط باباشو ک یک میلیونو پونصده ریخت ب حساب. سرم داره میترکه. مگه میشه مگه داریم خدایا

😟😟😫

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشکال نداره به این فکر کن این پدر چندین سال زحمت کشیدن تا شوهر شما تحویلت دادن، کار برای پدر و مادر اصلا قابل شمارش نیست در قبال زندگی که اونا به ما بخشیدن، دم شوهرت گرم که اینقدر آقاست، انشاالله دست باز تر بشه خرید های شما رو هم  انجام بده. 

2740
اشکال نداره به این فکر کن این پدر چندین سال زحمت کشیدن تا شوهر شما تحویلت دادن، کار برای پدر و مادر ...

مرد اول وظیفشه ب زنو بچه خودش برسه بعد ب بقیه. شوهر منم اگ داشت من خودمم دریغ نمیکردم نه الان ک حتی پول میوه برابچشم نداره

وا ... با ۲۰۰ چطور میخواین یه ماه و بگذرونید اخه .. برای چی قسط باباشو میده؟؟

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
مرد اول وظیفشه ب زنو بچه خودش برسه بعد ب بقیه. شوهر منم اگ داشت من خودمم دریغ نمیکردم نه الان ک حتی ...

عزیزم نگاه کردم تاپیک قبلتو متوجه شدم خیلی ناعدالتی میکنه، نمیدونستم و کامنت گذاشتم، حق با تو عه، به نظرم بگو یه بزرگ تری باهاش صحبت کنه اینطوری شاید نتیجه گرفتی. 

عزیزم نگاه کردم تاپیک قبلتو متوجه شدم خیلی ناعدالتی میکنه، نمیدونستم و کامنت گذاشتم، حق با تو عه، به ...

بزرگترم ب عموش گفتم باهاش حرف زد اصلا انگار ن انگار. میگه تو فکرت اشتباهه. دیگ داره دیوونم میکنه.بخدا دیشب توخواب گریه میکردم ک خودش بیدارم کرد

برو با پدرشوهرت حرف بزن یه موجودی از کارتتون بکش ببر بهش نشون بده ،بگو حاج اقا این وضع ماعه پول خوراکمونم نداریم ایا انصافه؟ اگه پدرشوهرت ادمه با انصافی باشه خودش درستش میکنه ،اگرم دیدی واست جبهه گرفتن بچتم بزار اونجا بگو این شما اینم پسرو نوه تون من دیگه نمیکشم خدافظ ،بخدا شوهرت دو روز بچه نگه داره ادم میشه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2706