2733
2734
عنوان

امروز تصادف کردم تو شوکم....

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 68 پست
اون بنده خداهام الان تو شک تصادف ان احتمالا پیش خودشون فکر کردن مردا بدنشون قویه حتما چیزیش نشده پاش ...

اتفاقا خیلی آدمای بی فکری هستن

هرآدمی که باهاش روبه رو میشیم مشغول جنگیدن با نبردیِ که ماهیچی ازش نمیدونیم! یکم « مهربون تر » باشیم
ن خواهشا دیگه با روح و روانمون بازی نکن🤧 ولی اگه راست بود بجای اینکه زحمت بکشی به این شرح حالی که ...

خودم توی خونه پام بستم فقط لازم باشه شکسته بند میرم احتمالا مچ در رفته باشه جابندازه درد پامم کمتر میشه...شکستگی تو مچم بود دکتر میرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب پام خیلی درد میکنه ولی انتظار زیادی از اون خانومام نداشتم چون پام رفت زیر تایر عقب اونا متوجه ات ...

اره حواستو جمع کن

چیزه دیگه ای به مغزم نرسید بگم😂😂🙄☹

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
اره حواستو جمع کن چیزه دیگه ای به مغزم نرسید بگم😂😂🙄☹

تنها کاری که میتونستن بکنن این بود که ماشینو نگه دارن ببیننن اتفاقی برای این حقیر افتاده یا نه که در رفتن😁

2728
تنها کاری که میتونستن بکنن این بود که ماشینو نگه دارن ببیننن اتفاقی برای این حقیر افتاده یا نه که در ...

چن سالته خاله😊

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
خودم توی خونه پام بستم فقط لازم باشه شکسته بند میرم احتمالا مچ در رفته باشه جابندازه درد پامم کمتر م ...

خداشفا_بده# 🙏🏻

خوب.میشی# 😂 غصه_نخور⁦♥️⁩#  

[ و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است…]♥️🌱
اره درست میگی.  بردمش دکتر  همش رو پنجه راه میره  انقدر رو پنجه بوده تاندون پشت پا ...

انشالله هرچه زودتر کاملا خوب میشه 

توکل به خدا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740