2737
2739
عنوان

امروز تصادف کردم تو شوکم....

792 بازدید | 68 پست

سلام دوستای خوب....امروز ظهر موقع رد شدن از یه کوچه تنگ یه ماشین سمند با سرعت میومد منم خواستم رد شم منو دیدن گاز دادن سرعتشونو بیشتر کردن هل کردم زانوم خورد به گلگیر جلویی پای راستم رفت زیر لاستیک عقب ماشین... خدا رحم کرد ساق پام نرفت،لاستیک که به پام خورد پام یهو به سمت بیرون پیچ خورد و یکباره کل لاستیک عقب اومد رو قسمت داخلی پام و رد نشد پامو نیم متر اینا رو زمین کشید موتور ماشین صدای جیر جیر میداد بعد۴ ۵ ثانیه کفشم که پاره شد لاستیک از روپام اومد پایین ماشین سر کوچه ترمز محکم گرفت و رفت راننده و سرنشین کناری خانم بودن دیگه نرفتم دنبالشون....ترس همه وجودمو گرفته بود تو شوک بودم لحظه تصادف چیزی نفهمیدم واقعا.... احساس گرمی زیاد تو مچ پام کردم نگاه به کفشم انداختم سمت بیرونیش کلا از کفی پاره شدش کفش تازه هم بودن....باز خدارو شکر پاره نمیشد لاستیک از روپام‌ نمیومد پایین دوستان الان مچم بدجور پیچ خورده و خیلی متورم شده قرمز شده احساس گرمی و درد شدیدی در مفصل مچم دارم نمیتونم اصلا پاشنه پامو رو زمین بذارم یا حتی اون نقطه رو فشار بدم میخوام بایستم رو پام تعادلم به هم میخوره.به هرحال تصادفه میخواستم برم بیرون کار دارم الان چیکار کنم😔😢

وای خدا رحم کرد،برو بیمارستان عکس بگیر الکی نگیریا

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دکتر

عجی دیوونه هایی بودن اونا😑

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2731

خداروشکر خدا رحم کرد

برو دکتر

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
2740
اخی عزیزم یه دکتر برو

آقان

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

دکتر برو معلومه استرس داری

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
آقان

وای😂😂یه لحظه سوتی دادم منم

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
وای😂😂یه لحظه سوتی دادم منم

پیش میاد😁😝

برو عزیزم‌دکتر ممکنه شکسته باشه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706