2737
2739
عنوان

شماها از مادرشوهر خاهر شوهر ناراحت بشید بهشون تذکر میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 47 پست
خب انتقاد هم ی سری قواعد داره  ۳ تا خوبی میگی و اخرین حرفتو انتقاد میکنی  مامانت خیلی مه ...

چه حوصلهه ای داری😑 من الان انقد تحت فشارم که فقط میزنم زیر گریه میگم دیدی مامانت چی گفت چی کار کرد

نمیدونم کی قراره درست شم🤦‍♀️ از لحاظ روحی کامل بهم ریختم بعد زایمان واقعا زندگیم تحت تاثیره قبلش یه بارم بدترین حرفارو به روی شوهرم نمیاوردم

چه حوصلهه ای داری😑 من الان انقد تحت فشارم که فقط میزنم زیر گریه میگم دیدی مامانت چی گفت چی کار کرد ...

وی منم از بعد زایمان بدتر شدم البته دیگه الان دارم تلاش میکنم که به خودم بیام ،واقعا میبینم دستم زیر ساطورشون نیست نه کاری برامون میکنند نه یه دونه برنم بهمون میدند نه هیچ کمک مالی بعد میگم وقتی سودی ندارند برامون چرا بشینم بر بر ببینم بی احترامی میکنند البته بگم تقصیر خودمو از اول باهاشون زیادی گرم گرفتم اللنم سخته براشون یهو بخوام عوص کنم مدلم رو باید اروم اروم از شیر بگیرمشون یجورایی قبلا در حد یه طرف شستن بود اینم تازگیا انجام نمیدم در حد یه غدا کشیدن یا یه جمع کردن وسیله سر سفره هست یا خیلی کارا میکردم دارم اروم اروم خودکو میکشونم کنار البته بگم من شوهرم بیشتر بی احترامش میکردند اصلا شوهرم مزحکه خواهراشه اونم که کوچیکترند ازش وگرنه از من حساب میبرند بچه امم که نقطه ضعفمه میپرم تو دلشون میخواد هرچی بشه ،فعلا زوم کردم که احترام شوهرمو نگه دارند و این سخته ۳۰   خورده ای سال بی احترامی کنند یه شبه نمیشه حالیشون کنم 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه حوصلهه ای داری😑 من الان انقد تحت فشارم که فقط میزنم زیر گریه میگم دیدی مامانت چی گفت چی کار کرد ...

من هنوز مامان نشدم بعدنو نمیدونم چیکار کنم😐

ولی الان همیشه حواسم هست ک شوهرم منو دوست خودش بدونه بقیرو دشمن 

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕