2737
2734
عنوان

شماها از مادرشوهر خاهر شوهر ناراحت بشید بهشون تذکر میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 47 پست

آره مهمونی بودیم شوهرم از بیرون اومد با یه سویشرت خوشگل زرشکی پوشیده بود تازه همون روز خریده بود خیلی خوشم اومد گفتم مبارک باشه و شیکه 

بعد یواشکی هیچکس نبود گفتم بریم یکی هم برای من بگیر ست کنیم

یهو خواهرشوهرم نمیدونم از کجا پیداش شد گفت نه نخره حالا یه چیزی برای خودش خریده تو هم میخوای

گفتم از شوهرم خواستم برای زنش میخواد بخره اشکال داره🤬

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه بار گفتم که اصلا مهم نبود براشون ناراحتی من بازم همون کارو تکرار میکردن این بار کاملا دانا و هوشیار چون میدونستن باعث رنجش و ناراحتی من میشه دیگه هیچ وقت نگفتم چیزی وقتی اعصاب و ناراحتی من براشون مهم نیس چرا تذکر بدم سکوت میکنم 

خدایا شکرت 
2728

من کلا خیلی رسمی برخورد میکنم باهاشون که به خودشون جرات ندن هرکاری کنن یا هرحرفی بزنن .اگرم حرفی بزنن که باب میلم نباشه اون لحظه باجوابم نشون میدم که خوشم نیومده از حرفشون و بعدم سگ محلشون میکنم وتاچندوقت خونشون نمیرم تاادب شن .حرفشونم جوری باشه که شوهرم متوجه بیشعوریشون بشه واسش تعریف میکنم که بفهمه چقدبیشعورن و حواسش بهم باشه.اگرم تیکه وحرف خاله زنکی باشه چیزی به شوهرم نمیگم که قاطی خاله زنک بازی نشه   

سلام من ب همسرم میگم  اگه مقاومت کنه میگم ک خب پس مجبورم خودم مشکلمو حل کنم  اونم میترسه ...

منم اکثرا همین کارو میکنم، ولی اینم اشتباست چون همش شوهرامونو دخالت میدیم 

مگ نسبت ب بچه ات چیکار میکنن

من یکم حساسم مثلن خواهرشوهرم بچرو میگیره میگه ببرم بالا خونشه بی اجازه من رو ایوون نشسته بودم شنیدم وگرنه میبرد بدون اینکه بمن بگه مقصرم شوهرمه ها بچرو برمیداره بدون من میاره اینجا اینا اختیاردار شدن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
منم اکثرا همین کارو میکنم، ولی اینم اشتباست چون همش شوهرامونو دخالت میدیم 

اگ بخوای مستقیم بهشون بگی ک از فلان چیز ناراحتم 

میگن این عروسه و پنجتا انگشتو عسل بذاریم دهنش بازم میگه تلخه

ولی پسر خودشون ک بگه میرن بهش فک میکنن و میفهمن ک رفتارشون بده

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕

بستگی داره چی باشه

اگه حرف بدی باشه مستقیم میگم ببخشید منظورتون از این حرف من بودم ؟ اونا هم قطعا میگن نه 

منم‌میگم اها اخه یه لحظه ناراحت شدم

اگه درمورده بچه دخالت کنن و‌نظر بی جا بدن ، همون لحظه بدونه دعوا اما جدی  میگم‌ نه اینطور نیست و ...

اینی که شما میگید یعنی کش دادن 

هر چیه باید همون لحظه باشه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم

من خودم بی زبونم ولی همسرم همیشه پشتمه و نمیذاره هیشکی دخالت کنه توزندگیمون

اقایون درخواست ندن                       من قرض کردم تا برات خرج کردم               من کف خیابون وبرات فرش کردم     من واسه داشتنه تو نذر کردم         من تو رو ی فرشتع فرض کردم
شوهدم اصلا براش تره خورد نمیکنند اصلا بی احتراما عالم اونه بازم از من یکم میترسند 

خب ببین عزیزم اگه تو با اونا دهن به دهن بشی که اونا تورو در حد خودشون میبینن و هی روشون باز میشه ..مامان منم همینجوری بود همش مادرشوهرش هرچی میخاس بهش میگف ولی جاری مامانم عصن به اینا محل نمیزاره رفتو آمدشم کم کرده انقد احترامش دارن که نگو..من از رو تجربه دارم بهت میگم

میدونم. من خودم حس میکنم همش به شوهرم میگم ازم سرد میشه

خب انتقاد هم ی سری قواعد داره 

۳ تا خوبی میگی و اخرین حرفتو انتقاد میکنی 

مامانت خیلی مهربونه 

خیلی دلسوزه 

خیلی فلانه

خیلی دوسش دارم ولی فلان رفتارش با بچه ها باعث میشه کمتر بریم 

باهاش حرف بزن قلقش دست توعه و همه تورو خیلی قبول دارن 

خداروشکر ک تو انقد بادرایتی 

اگ ج نداد بگو مجبورم خودم بامامانت صحبت کنم خدا کنه ک ب دل نگیره ازم ..

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕
2706