2726

قشنگ میرید میجرفید؟ 

تالا شده مثلا یچیزی یکاری کنند برای بچه اتون شوهرتون یا خودتون بعدا اومده باشید خونه و فرداش بزنگید یا برید اونجا بهشون تذکر بدید؟

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

مجردم ولی بله

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه متاسفانه نتونستم به شوهرم گفتم برای حفظ احتراما ولی اگه درمورد بچم بخوان یکم دیگه زیاده روی کنن حتمن تذکر میدم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

سلام من ب همسرم میگم 

اگه مقاومت کنه میگم ک خب پس مجبورم خودم مشکلمو حل کنم 

اونم میترسه بی احترامی پیش بیاد خودش میره میگه ک فلان رفتارتون زشته 

بعد تاکید میکنم ک نگه من گفتم

از طرف خودش بگه ک نباید این حرفو بزنید 

اینجوری منم از چشم نمیافتم

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕

منکه نه عصن به رو خو خودم نمیارم..بنظرم پسرشو باهاش طرف کن..مثلا اگ مادر شوهرت حرف بدی بهت زد به شوهرت بگو باهاش حرف بزنه...با آدمای بی فکر بنظرم عصن دهن به دهن نشو شان خودت میاد پایین

2706