2737
2739
عنوان

ازدواج کرده ولی من هنوز بهش فکر میکنم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5183 بازدید | 168 پست
۲ سال از ازدواجم گدشت وخیلی شوهرمو دوس داشتمو دارم بچه دار که شدم اون عروسی کرد من باردار رفتم عروسی ...

الهییییییی😔

نمی دونم چی بگم،ب قول شادمهر:تقدیر بی تقصیر نیست

ان شاالله اونم خوشبخت باشه تا دیگه بهت فکر نکنه و تو هم خوابش رو نبینی

دوست عزیز،من چهارده ساله ک دعا می کنم خدا بهم بچه بده اما هنوز خدا صلاح ندونسته،میشه تو برام دعا کنی شاید خدا حرف تو رو قبول کنه و منم مامان بشم و از این غم بیرون بیام.اگه برام دعا کردی لایکم کن تا هم دعات کنم و هم واست صلوات بفرستم،الهی دلت همیشه شاد باشه
پزشک و استاد دانشگا

خدا رو شکر

ببین خدا اینجوری واست جبران کرده حداقل

دوست عزیز،من چهارده ساله ک دعا می کنم خدا بهم بچه بده اما هنوز خدا صلاح ندونسته،میشه تو برام دعا کنی شاید خدا حرف تو رو قبول کنه و منم مامان بشم و از این غم بیرون بیام.اگه برام دعا کردی لایکم کن تا هم دعات کنم و هم واست صلوات بفرستم،الهی دلت همیشه شاد باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نشو اسی ولی پسرعموت بویی از مرد بودن نبرده،از همون بچگیش مشخص بوده، باور کن با ازدواج ...

باورت نمیشه یه هفته بعد عقد مامانم مجبورم کرد با جعبه شیرینی به همراه شوهرم رفتیم خونه عموم بعد پسرعموم اومد بار اول بود شوهرمو میدید یهو کنارش نشست و گفت منم قبلا نامزد داشتم خیانت کرد طلاقش دادم😐😐😐

2728
نه نفهمید فقط گفت از خدا میخام یکی بازیت بده مث تو که منو بازی دادی و دلمو داغون کردی 

کاش کاش همون موقع کامل بهش توضیح می دادی

اما حالا دیگه گذشته بهش فکر نکن

ان شاالله خیلی زود هم اون تو رو ب طور کامل فراموش کنه،هم تو اون رو

باورت نمیشه یه هفته بعد عقد مامانم مجبورم کرد با جعبه شیرینی به همراه شوهرم رفتیم خونه عموم بعد پسرع ...

خااااااک عااالم

مردک دیوانه

2738
اره از زندگیم راصی ام ولی نمیتونم بیخیال دلتنگیهام بشم 

می دونه اون خاطرات،اون روزها ذره ذره تو دلت هک شدن،طبیعیه ک آروم آروم کمرنگ بشن تا از بین برن

صبور باش،زمان می بره

ی روز ب خودت میایی می بینی مدت هاس اون روزها رو ب یاد نیاوردی

خیلی همیشه اذیتم میکرد بعد میگفت واسه تربیت کردنته مامانم یه زن ساده و زود باوره شایدم حق با شماست خ ...

انقد دنیا هر کی به هرکی شده نمی تونی باور کنی ولی بهت قول میدم خدا بزرگتر از باور ما آدماس، یه روزی یه جوری این زن عمو و پسر عموی آشغالت تقاص پس میدن بهت قول میدم... تو فقط کافیه بیشتر از این عمرتو هدر ندی...

وای دلم میخواد بیام یه مشت بزنم تو دهنشون

دیگه باهاش کنار اومدم فراموشم نمیشه ولی دیگه مثل قبل بهش فکر نمیکنم

باگذرزمان حالت بهترمیشه عزیزم حتماحکمت خدابوده که به هم نرسیدین

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
2706