2733
2734
عنوان

مثل سگ پشیمونم از اینکه بچمو الکی دعوا میکردم و اذیت میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2390 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متنفر که نمیشه ولی تاپیکت داغ دلمو تازه کرد این اوضاع مدرسه واقعا واسه همه معضلی شده تنش بین مادرا و ...

هرکاری لازمه بکن که رفتارتو‌ عوض کنی 

شده رو چندتا کاغذ بنویس هیچی ارزش نداره بچم‌ اذیت شه و بچسبون رو همه جای خونه که یادت بمونه 

فقط دیگه عوض شو خاطره ی بد براش نمونه 

2728
ببخشید من از خانوادم متنفرم ،بخاطر کتکها و دعواهایی ک با میکردن  دو هفته یبار بزور شوهرم میرم ...

میدونم😔😔واسه همین می‌خوام دیگه بدرفتاری نکنم باهاش 

وای به حالم که روزی برسه که بچم‌ دیگه منو نخواد و دور شه ازم

هرکاری لازمه بکن که رفتارتو‌ عوض کنی  شده رو چندتا کاغذ بنویس هیچی ارزش نداره بچم‌ اذیت شه و ب ...

ممنون کاش بتونم بعضی وقتا مشکلات دیگه ی زندگی هم اذیتم کنه حس میکنم سر پسر خالی کردم عذاب وجدانم هزار برابر میشه ولی چند روزه دارم دوباره سعی میکنم رفتارمو باهاش عوض کنم این راهتونم حتما انجام میدم❤ واسه رو کاغذ نوشتن خیلی خوبه تا یاداوری بشه واسم و جلو چشمم باشه 

ما مادرام ادمیم عصبی میشم نارحت میشیم خسته میشیم ربات که نیستیم همه این کارا رو میکنیم...بدون‌ تن ...

اره خیلیامون خسته شدیم ولی فقط یه تلنگری مثل حرفای کاربر تربچه ی خندان لازمه که به خودمون بیایم،انقد با حرفاش گریه کردم خدا می‌دونه،از یه دقیقه بعدمون خبر نداریم و اینجوری دل بچه هامونو میشکونیم واسه یه درس و شعر مسخره😔 

یادم‌میاد اون لحظه که بچم‌ بغضشو قورت میداد و با پشت دستش نمی‌داشت اشکش بریزه دلم میخواد هزار بار بمیرم فقط 

2740
آبجی مهربونم قربون دل پاک خودت و پسرت بشم ، نباید سرزنش کنی ، مقایسه کنی و یکاری کنی که بچه اذیت بشه ...

ممنون عزیزم 

دیروز خیلی سخت بود و اذیت شدیم،ولی از یه طرف هم خوشحالم که این اتفاق افتاد و به خودم اومدم،اگه اینجوری عذاب وجدان نمیگرفتم شاید حالا حالا ها ادامه میدادم به رفتار زشتم 

پارسال معلم پسرم خیلی خوب بود تمام کاراشون به عهده خودش بود اگر میگفتیم فلان کار کرده ننوشته میگفت ا ...

معلم خوب واقعا نعمت بزرگیه 

معلم بچم بد نیست،ولی خب بی تجربست و اولین سال تدریسشه،چیزی نمیگه،من مقصر بودم که میخواستم بچه ۶ساله همه چی تموم باشه و بی نقص،زیادی پر توقع بودم 

معلم خوب واقعا نعمت بزرگیه  معلم بچم بد نیست،ولی خب بی تجربست و اولین سال تدریسشه،چیزی نمیگه،م ...

عزیزم مگه شعرای کتاب کلاس اول حفظ کردنش اجباریه ؟

من خودم پسر کلاس اولی دارم خانم معلمشون اصلانگفته شعر حفظ کنن ولی خب بعضی بچه ها خودشون علاقه دارن ماماناشون هم بیکارن وقت میزارن بچه حفظ میکنه و ویساشو گاها میفرستن 

گفتم که لبت گفت لبم آب حیات            گفتم دهنت گفت زهی حب نبات                                                                           گفتم سخن تو گفت حافظ گفتا              شادی همه لطیفه گویان صلوات
منم دیروز دخترم رو دعوا کردم سر این چوب خط داد زدم سرش اومدم ببرون گریه میکردبمیرم دفترش رو آورده بو ...

گریم گرفت با پستت😭😭 

چرا انقد بی رحم میشیم ما ها  

حیف این بچه ها که مظلوم مظلوم افتادن دستمون 😔خدا رحم کنه بهمون 

2706