2703
2553

پسرم کلاس اوله،هفته ای یبار میرن فقط مدرسه،بقیه ی هفته خودمم و خودم،همه درساش با خودمه که یادش بدم   سخته خیلی،دیر یاد میگیره و عصبی میشم،دیروز سر گرفتن فیلم ازش ۵۰بار فیلم گرفتم و حذف کردم چون خوب نمیشد 

خیلی دعواش کردم،داد زدم،ترسیدم دست روش بلند کنم خودمو زدم گفتم پاشو گمشو اتاق،پاشد رفت اتاق دیدم یواش صداش میاد که میگه الان با آرامش حفظ میکنم شعرو😭😭😭دلم کباب شد 

بعد یه ساعت بهش گفتم مامان ببخش که اذیتت کردم برگشت گفت من می‌بخشم ولی تو هم ببخش خوب نخوندم و گوشیت پر شد😭😭😭😭😭😭 

یادم میاد دلم میخواد فقط فحش بدم به خودم که انقد احمقم که بخاطر یه شعر مسخره که هیچوقت هم بدرد نمیخوره بچمو اذیت کردم و دعواش کردم کلی استرس کشید 

از دیشب قسم خوردم بعد این اصلا دعواش نکنم،یاد گرفت گرفت،نگرفت به جهنم 

عذاب وجدان ولم نمیکنه😔😔😔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

میتونی که روش بهتری پیدا کنی💕

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁
آخی عزیزم بهترین کارو میکنی بچت هم خیلی با ادب و با شعوره کاش منم ی بچه اینطور دنیا بیارم

بخدا عذاب وجدانش داره می‌کشه منو  

از صبح رفته مدرسه فقط گریه میکنم 

گناه دارن بچه ها 

مگه چندسال بچه می مونه😭😭زود بزرگ میشه و دیگه نمیتونه بچگی کنه و تنها خاطرش میشه این دعوا ها و استرسا

2706