2733
2734
عنوان

مثل سگ پشیمونم از اینکه بچمو الکی دعوا میکردم و اذیت میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2383 بازدید | 97 پست
عزیزم زنده باشی  من ک پسرم سه و نیم ساله بود دومی دنیا اومد.تا قبل از بارداری دوم خیلی با پسرم ...

ممنون عزیزم 

دوس ندارم قسم بدم اما یه جاهایی لازمه،جان هرکس که دوسش داری نزنش بعد این،بخدا چندسال بچه هات بزرگ میشن ازت خاطره ی بد می مونه تو ذهنشون،من از دیشب که خوابیدن از فکرش دارم دیوونه میشم که نکنه یادشون نره دیروزو 

به صورتشون نگاه کن چقدر مظلومن،اون‌لحظه که میزنی فکر کن یکی که هیکلش دوبرابر و سه برابر خودت باشه بیاد اون جوری بزنتت،چقدر دردت میگیره و بی پناه میشی 

هر چقدرم عصبی شدی برو اتاق درو ببند چنددقیقه بمون آروم بشی 

منم به خودم قول دادم قسم خوردم دیگه دعواشون نکنم اصلا نترسونمشون،یروز که بزرگ بشن و برن و تنها بمونیم‌ اونموقع می‌خوایم بگیم کاش برمیگشتیم به قبل و بچه هامون کوچیک بودن هنوز و شیطونی میکردن 

ممنون عزیزم  دوس ندارم قسم بدم اما یه جاهایی لازمه،جان هرکس که دوسش داری نزنش بعد این،بخدا چند ...

من فقط ی دونه بچه داشتم خیلی اروم‌بودم

اما الان شیر ک میدم بزرگه میاد پاشو می کشه

دستشا می کشه اون بر  نگاش میکنه.

💖💚💜ی صلوات مهمونم میکنی؟💖💚💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط ی دونه بچه داشتم خیلی اروم‌بودم اما الان شیر ک میدم بزرگه میاد پاشو می کشه دستشا می کشه اون ...

چون حسادت می‌کنه 

کامل کشیدم اینارو،بهش مسئولیت بده 

هر دقیقه هر زمان تونستی و یادت افتاد بگو بیا داداش کوچولو یا مثلا آبجی کوچولو رو بوس کن،بعد دست کوچیکه رو‌ بگیر صورت بزرگه رو باهاش نوازش کن بگو وای ببین نی نی داره تو رو ناز می‌کنه چقدر دوست داره 

من از روزی که دومی بدنیا اومد شاید بگم روزی ۲۰بار سعی میکردم این دوتا رو نزدیک‌ کنم به هم،دائم به بزرگه مثلا میگفتم تو رفتی بیرون نی نی گریه میکرد دلش برات تنگ شده بود 

و کلی از این حرفا 

الآنم که مثلا بزرگه می‌ره مدرسه،وقتی برمیگرده داداشش وایمیسه پشت در محکم می‌ره از پشت بغلش می‌کنه،خودم یادش دادم،یا صبحا که پامیشه میبینه داداشش نیست میگم وای داداشی موقع مدرسه رفتن کلی بوست کرده ها،اینم ذوق می‌کنه 

هرجور میتونی به هم نزدیکشون کن و محبت درست کن بینشون،چندسال دیگه نتیجشو میبینی

چون حسادت می‌کنه  کامل کشیدم اینارو،بهش مسئولیت بده  هر دقیقه هر زمان تونستی و یادت افتا ...

برا من دعا کن یا بمیرم یا دیگه دست رو پسرم بلند نکنم 

مشکلم اینه که اصلن‌حرف گوش کن نیست 

مثلن میاد آبجیش بیدار کنه باید التماس کنم نمیره

مجبور میشم بزنمش ک بعدش عذاب وجدان دیوانه م میکنه

2728
برا من دعا کن یا بمیرم یا دیگه دست رو پسرم بلند نکنم  مشکلم اینه که اصلن‌حرف گوش کن نیست  ...

خدانکنه این چه حرفیه آخه 

تو بدونی چه بلاهایی سر من اومدن با این دوتا 

بچه بودن بزرگه سیخ کباب آورد روسری بست به سیخ،مثلا پرچم‌ درست کرد،کوچیکه هم رو پام خواب بود 

نفهمیدم چی شد بزرگه سیخو پرت کرد خورد چشم بچه بالاش مثل یه دهن باز شد بخدا،خون‌میریخت فقط،بخیه باید میخورد که نزدیم چون بیهوشی میخواست و خودش خوب شد ولی جاش هست 

بچه هستن دیگه،تا بزرگ بشن پیر میشیم،ولی آینده و اخلاق و رفتار ایندشونو میشه درست کنیم،اذیتش کرد بوسش کن بغلش کن ببر کنار بگو آبجی دردش میگیره کوچولوعه باید نازش کنی 

یه اسباب بازی بخر بگو آبجی برات خریده 

این روزا رو گذروندم خیلی سخته،ولی چشم به هم بزنی میگذره بخدا  

خدانکنه این چه حرفیه آخه  تو بدونی چه بلاهایی سر من اومدن با این دوتا  بچه بودن بزرگه سی ...

اخه من خیلی دوسش داشتم‌خیلی با هم‌خوش میگدروندیم

می خندیدیم

دیگه نمیتونم اعصابم ضعیف شده 

خیلی اذیتم تنهام

هیچ کس اطرافم‌ندارم ک همدرد باشیم دوتا بچه داشته باشن و راحت کنار بیان‌

یا دوتا با اختلاف سنین زیاد دارن یا ی دونه و بسیار راحتن

با دوتا کوچیک دادن با کمک مادر،  مادرشوهر

وای خدااااااا عجب بچه ای 

قدرشو بدون 

خداروشکر بچه من هنوز 5 سالس ولی خیلیییییییییی خوب کار میکنه 

از 3 سالگی فرستادمش مهد کودک چون تنها بود حوصله اش سر نره