2737
2734
عنوان

ازته دلم نفرین کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 93 پست
ببین مام دقیقن اینجوری ها نگاه دامادشون به من میگه چرا سر پسرت درازه گفتم یکی اینو میگه پسرای خودش ...

دقیقا شوهرمنم همینه

خیلی خوبه جواب میدی دستت دردنکنه

بی اعتنا باش،اگه خیلی حرف زدن محترمانه جوابشونو بدید ونزارید اعتماد بنفس بچه روداغون کنن کمتر هم رف ...

چشم

مشکل من شوهرمه ازعیدنرفته بودیم مغزمون اروم بود اینقدردعواکرد من ۶ماهه نرفتم منم گفتم بریم تادهنت بسته بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ک جای این خانم نیستی خدا میدونه چی بهش گذشته همه ایشونو مقصر میدونن مشخصه خیلی تحت فشاره لطف ...

چشم

حرفتون حقِ

ولی ایشون هم از سلامت روان برخوردار نیست که بچه طفل معصوم رو میرنه

قسم به وعده شیرین مَنْ یَمُت یَرَنی من ایستاده بمیرم به احترام علی♥️
وای اسی تو منی یا من توام. منن شهر غریبم و بچم کسی رو ندیده. میریم شهرستان نه جیزی میخوره نه از بغلم ...

الهی بمیرم من برای دلت

قربون خدابرم فقط ازش میخوام بچه هاشون بدون هیچ مشکلی تا۵سال حرف نزنن ولی صدای منونمیشنوه من میدونم

2731
دقیقا شوهرمنم همینه خیلی خوبه جواب میدی دستت دردنکنه

ولی خواهر شعور که ندارن

فردا یه حرف دیگه میزنن

گاو رو مگه میشه ادم‌ کرد

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
خبرنداری ازمن تنهایی بچموبه دوش کشیدم کجاهانبردم کدوم دکترانرفتم هیچ کس جزخودخدا ازمن بیچاره خبرند ...

منم بچمو ۵۴ روزش بود عمل کردم تنهایی رفتمو اومدم منم خیلی سختیا کشیدمو میکشم بخاطر همین سختیا خیلی تو جمع حواسم بهش هست اینطوری اعتماد ب نفسش بالا میره خودتو ضعیف نشون نده همه تو زندگیشون مشکل دارن الان اکثرا همینن بخدا من بشینم از بدبختیام بگم زار میزنی برام...

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2740
وای اسی تو منی یا من توام. منن شهر غریبم و بچم کسی رو ندیده. میریم شهرستان نه جیزی میخوره نه از بغلم ...

یاداوری کنن

ادما صفت ندارن عیب بچه خودشو نمیبینن

نمیدونن اینا عواقب حرفاشونه

به‌والا جای تو باشم همه رو میگم

میگم خدا خوب گذاشت تو کاسه تون...انقدر عیب رو بچه ی من گذاشتید تا خدا ساخت برای جفتتون

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
نه دیگه سلامت روان ندارم واقعیته چراانکارش کنم

این چه حرفیه

اینجا همینه....همه در حا‌ل‌ قضاوت چون جای تو نبودن

ولی منو‌و چند تا از خانومای دیگه چون مثل او بودیم درکت میکنیم

و میفهمیم شرایطط رو...پس سلامت روان داری

ولی افتادی دست یه مشت گاو........

اینا اونور گود وایسادن میگن گردش کن.....

منم بچمو ۵۴ روزش بود عمل کردم تنهایی رفتمو اومدم منم خیلی سختیا کشیدمو میکشم بخاطر همین سختیا خیلی ت ...

خداخودش دستتوبگیره

درست میگی

چندروزه خودم زدم به اون راه امادیگه دیشب فوران کرد

جاری بیشعورم ازاون بیشعورهای عالمه

بااخم بچه منومیبینه میگه یه دادبزن سرش تاساکت بشه

شوهرشم خدای این خلنواده اس ناراحت نشه خدایی نکرده واگرنه شوهراحمق من میمیره

منم بچمو ۵۴ روزش بود عمل کردم تنهایی رفتمو اومدم منم خیلی سختیا کشیدمو میکشم بخاطر همین سختیا خیلی ت ...

دقیقن خودمون بایدد بچه رو ببریم بالا...

این چه حرفیه اینجا همینه....همه در حا‌ل‌ قضاوت چون جای تو نبودن ولی منو‌و چند تا از خانومای دیگه چ ...

من دارم گریه میکنم وجواب شماوبقیه رودیدم 

بحق دل شکسته یه مادرخداخودش دستتوبگیره

هییییی شمانمیدونی من چه هانکردم چه دکترانرفتم تروخداقضاوتم نکنید من بخاطرنداشتن هیچ کسی تواین شهرب ...

فدات شم منم قضاوتت نکردم. فقط میگم موقعی که ناراحتی به خودت و کودکت اسیب نزن. گناه داره

2706