2733
2734
عنوان

ازته دلم نفرین کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1555 بازدید | 93 پست
میدونم سخته ولی باید قویتر باشی اگه بخوای با ی حرف اینجوری بهم بریزی که...چطور میخولی تو این جامعه ...

راستش نیستم

چندروزه همش میشنوم

بی خیال بودم یعنی به زورخودمونگه داشتم

دیشب جاری احمقم میگه این بچه من باشه دادمیزتم سرش بخدادلم ریخت شکست بهش گفتم قرارباشه اینجوری سرش دادبزنپ سنگ روسنگ بندنمیشه 

البته خودش روش تربیتیش فقط داده بیشعور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاحالاجواب ندادم سرشوهرم خالی میکنم اخه اینامردهاشون خاله زنکن بیشعورها

ببین مام دقیقن اینجوری ها

نگاه دامادشون به من میگه چرا سر پسرت درازه

گفتم یکی اینو میگه پسرای خودش یکم خوشکلی داشته باشن اقا مهدی

شوهرم منم یه احمقیه کلی عیب رو بچه اش گذاشتن نتونست یک کلمه بگه

منم کلی بارش کردم ولی چه فایده اخلاقش که عوض نمیشه

خودم باید جواب بدم

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2731

موقع خوردن غذا اصصصلا بهش استرس وارد نکن. اگه دوتا لقمه هم خورد با جون و دل بخوره نه از ترس تو. غذا خوردن و براش کوه نکن. تا چنتا لقمه خورد و به میل خودش کنار رفت سخت نگیر دوساعت بعد دوباره براش بیار‌. چند وعده کم بخوره کمتر رفلاکس می‌کنه تا یک وعده پرخوری

از اینکه پسرمو دارم خیلی خوشحالم.
😑😑😑 تا بوده ازاین حرفا بوده ،چرا بچتو بزنی ونفرین کنی ،هر کاری کنی دهن یه عده رونمیتونی ببندی&nb ...

من ۳ساله روزگارم همینه

نمیدونی باحرفاشون چیکارم کردن

امشب آه کشیدم آه

بخدابچم مثل دسته گله اینقدرنازه خدامیدونه چرااینقدر این برچسبابهش میزننن

به جا این که بشینی خودت و بچه رو بزنی برو دنبال گفتار درمان و برطرف کردن مشکل بچه

شماازکجامیدونی نرفتم

شماازکجامیدونی بهترین دکترهای گوارشوزیررونکردم

بابت چقدرباشوهره دعوانکردم

چقدر تنهایی بچموبه دوش نکشیدم

ازکجا میدونی

2738
من ۳ساله روزگارم همینه نمیدونی باحرفاشون چیکارم کردن امشب آه کشیدم آه بخدابچم مثل دسته گله اینقدر ...

بی اعتنا باش،اگه خیلی حرف زدن محترمانه جوابشونو بدید ونزارید اعتماد بنفس بچه روداغون کنن

کمتر هم رفت وامد کن تا اذیت نشی 

وای اسی تو منی یا من توام. منن شهر غریبم و بچم کسی رو ندیده. میریم شهرستان نه جیزی میخوره نه از بغلم پایین میاد نه حتی میخوابه‌ . بقران انقدر شکنجه روحیم کردن توی این دوسال. مادرشوهر و دوتا جاریم که اندازه سن من تجربه بچه داری و خانه داری دارن و سه تاشونم تو یک خونه هستن اتقدر گفتن و گفتن جلو شوهرم که الان شوهر احمقم ورد زبونش شده میگه تو مادر نیستی بلد نیستی نمیتونی از پس یه بچه بربیای و هزار حرف دیگه. 

یک شب آنقدر بچمو زدم و گریه کردم و به خدا گله کردم که جاریم یکیش بچه ش سقط شد و اون یکی یه پسر بدنیا آورده که هنوزم که هنوزه نه حرف میزنه نه راه میره و سه تا زن رو یا همدیگه علافش شدن ولی هنوزم از پس گریه هاش برنمیان. 

هرکسی خود داند و خدای دلش که چه دردیست کجای دلش. لطفا برای حل مشکلات خانواده م  دعا کنید.
پسرم ۴۰ روزش بودفهمیدیم رفلاکس داره دکتر براش ببلاک اِی آر نوشت مخصوص بازگشت محتویات معدست...ماشالله ...

خبرنداری ازمن

تنهایی بچموبه دوش کشیدم کجاهانبردم کدوم دکترانرفتم

هیچ کس جزخودخدا ازمن بیچاره خبرنداره

تقدیرمنم اینه همه بچه هاسالم وسلامت

به والله یه درصدحسودنیستم همه میگن 

عزیز وقتی تعادل دستت رو نداری چرا بچه میای؟؟؟ این طفل معصوم چه گناهی کرده؟ چرا اینو بزنی؟ یکم توی ای ...

هییییی

شمانمیدونی من چه هانکردم چه دکترانرفتم

تروخداقضاوتم نکنید من بخاطرنداشتن هیچ کسی تواین شهرباشمادرددل میکنم

زیاد ببرش پارک و جاهای پر از بچه. خیییلی باهاش صبت کن ازش نظر بگیر. تو همه چی دخالتش بده. احساس بزرگی کنه دلش میخواد حرف بزنه.خانه ی خلاقیت داخل پارک ها هست اونحاها ببرش. لاغریش مهم نیست حرف زدنش هم باهاش کار کنی اوکی میشه. نذار استرس بکشه. من تو گوش بچم کردم که چاق ها بی خاصیتن. تا کسی میگه لاغره سریع خودش جواب میده دیگه نوبت بمن نمی‌رسه. 

از اینکه پسرمو دارم خیلی خوشحالم.
همش بگو اصل هوشه که بچه من فوق العاده باهوشه. چاق بی خاصیت و تنبل می‌خوام چیکار. اگه چاقش کنم فردا م ...

نمیییفهمن به امام حسین

جالبه مردهاشون میشینن دورهم ازبچه من حرف میزنن دلم خونه