2737
2739
عنوان

چه زمانی چه نوع تستی بزنم ؟💓میشه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 51 پست
عزیزم شما مشاور حضوری داری یا غیر حضوری ؟؟؟ من مشاور خوب تو شهرمون نیست

غیر حضوری فقط از طریق تماس و چت باهم در ارتباطیم

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

از برنامه حرف آخر استفاده کن مشاور هاشون خیلی خوبه 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از اینستا پیدا کردی ؟؟

خیر تلویزیون 

ماهانه چقدر میگیره؟

والا برامن که رایگان بود نمیدونم 

2738

دوستان منم انسانیم یه چند کتابم تغییر کرده الان هزینه اشو ندارم که کلشو بخرم گفتم بانک تست بگیرم حدود فک کنم 6هزار تست داره اونو بگیرم مشکلیه ؟ماه بعدم کتابارو بگیرم 

بعد علاقه یه بانک تست دارم به نظرتون کتاب درسیو بخونم بعد برای هر درسی بانک تستشو بخرم مشکلیه ؟یعنی کتابی نگیرم هم توضیحه هم تست 

مشاور رایگان ؟؟اسمش چیه ؟

من تو دریافت بسته رایگان مشاور رایگان هم دراختیار گذاشتن 

یعنی منم میتونم از برنامه شون استفاده کنم

بله میتونی 

دوستان منم انسانیم یه چند کتابم تغییر کرده الان هزینه اشو ندارم که کلشو بخرم گفتم بانک تست بگیرم حدو ...

واااای مشکل منم تغییر کتاباست

من دهمم چاپ ۹۶

یازدهم چاپ ۹۷

دوازدهم چاپ ۹۸

میشه بگی چه کتابایی تغییر کرده ؟

2706