2733
2739

مثلاً فرض کنید یه درس رو خوندم 

میدونم باید چند روز بعد دستش رو بزنم اما 

مثلاً تست های تالیفی یا زمان دار رو کی بزنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تست های درس های عمومی 24 ساعت بعد ولی دروس تخصصی همون بعد خوندن هم بزنی قبوله 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

وقتی زیاد تست بزنی خودبخود زمانت هم کم میشه تو تست زنی، بهترین منابع هم، سوالات آزمون های آزمایشی هستن قلمچی سنجش بعدم گزینه دو، مثلا الکتریسیته رو خوندی، برو قلمچی پارسال آزمون مهر رو بزن، 

2738
پس چرا میگن دو سه روز بعد ؟

خب تو قرار نیست فقط یبار تست بزنی که از 24 ساعت بعد میتونی شروع کنی 

البته من تجربی هستم درجریان درس های انسانی نیستم

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
خب تو قرار نیست فقط یبار تست بزنی که از 24 ساعت بعد میتونی شروع کنی  البته من تجربی هستم درجری ...

آره دقیقا اما بازم چند نفر گفتن بعد سه روز 

اتفاقا خودمم خیلی دوست دارم تست بزنم 

آره دقیقا اما بازم چند نفر گفتن بعد سه روز  اتفاقا خودمم خیلی دوست دارم تست بزنم

ما چون درسای تخصصی کاملا مفهومی میگن بعد از خوندن مطالب هم میشه تست زد حالا تو میتونی از مشاور خودت بپرسی بهتر راهنماییت میکنه

مشاور ندارم 😐

آهان صحیح خب به نظرم بعد خوندن بزن چون متوجه میشی که کجاها و خوب نخوندی و قبل اینکه اون مبحث رو ببندی سوالاتت رو حل میکنی که بعدا دچار. ابهام نشی به نظرم اینجوری درس ماندگاری بیشتری تو ذهن پیدا میکنه 

آهان صحیح خب به نظرم بعد خوندن بزن چون متوجه میشی که کجاها و خوب نخوندی و قبل اینکه اون مبحث رو ببند ...

عزیزم شما مشاور حضوری داری یا غیر حضوری ؟؟؟

من مشاور خوب تو شهرمون نیست

2706