2737
2734
خونه پدر شوهرمم همشون کارمندن پاشدن اناده شن بچه هاشونم مدرسه نیرن اون یکی دخترشونم دیشب همینجا بود ...

یادبچگیام افتادم خونه ی شلوغ پلوغ صدای بلند بابام صدای تلویزیون ازکله ی سحر  خدایا مثه خاب بود چه زودگذشت  بازم اون روزا رومیخام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

سلام باید شوهر جان رو راه بندازم بره سر کار 

یه ساعت دیگه هم دخترم رو بیدار کنم آماده بشه کلاس آنلاین داره 

تا حالا هم توی سایت موندم منتظر تاپیک شکر گزاری بودم الان دیگه میرم تا شب خدا نگهدار 

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
انشالا خاهرم هرچه خیروصلاحته خدا سر راهت قراربده برامنم دعاکن 

همچنين عزيزم انشالله خدا خودش درس كنه 😢

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
منم نصفه شب هم از فكرو خيالش بيدار شدم چن ساعتي خاب نرفتم 

ی خواا ب راحت و بدون فکر و خیال نصیبت😁

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
موفق و سربلند باشی تو زندگی و توی محل کارت ماه‌بانو😇

ممنون عزیزم . بهترین ها نصیب شما 🌸❤️

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2706