2733
2739
عنوان

چرا هرچي ميگم مادرا بيان نميان خيلي ب کمکتون نياز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 44 پست
میدونم سخته منم این روزها رو گذراندم  احتمالا اگر شیرخشک رو قطع کنی حل بشه خودت تست کنی راحت ...

الان شما بچتون خوب شد؟خودم قبلا مواردي ک بالا گفتم رو ميخوردم مشکلي نداشت الان باز اين رژيمو دارم اما دونه ميزنه ....بچه شمام دونه ميزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان شما بچتون خوب شد؟خودم قبلا مواردي ک بالا گفتم رو ميخوردم مشکلي نداشت الان باز اين رژيمو دارم ام ...

هم دونه هم رفلاکس 

با مواد غذایی 

درضمن من تخم مرغ خوردم دونه نمی زد ولی خودش خورد دونه زد 

ایت رو باید حواست باشه

از نظر من اپتامیل اچ ا دلیل دونه هست قطع کن کامل ببین تموم میشه؟

هم دونه هم رفلاکس  با مواد غذایی  درضمن من تخم مرغ خوردم دونه نمی زد ولی خودش خورد دونه ...

باش عزيزم بخودش ندادم دو س روزﺋپيش ريختم تو فرنيش يکم ديگ نريختم 

2740
از همون هست احتمال بسیار زیاد همون رو دیگه نده ببین دوباره دونه جدید میزنه اگر دوباره دونه زد ببر د ...

اخه قبل اين شيرخشکم دونه زد اپنامل ک واس بچهاي الرژيه؟بعد من تو بخش کلنيک خوندم بچه با خوردن سرلاک دوچارشوک. شد ونتونست نفس يکشه 1 دقيقه

اخه قبل اين شيرخشکم دونه زد اپنامل ک واس بچهاي الرژيه؟بعد من تو بخش کلنيک خوندم بچه با خوردن سرلاک د ...

بله ولی هر بچه ای فرق داره آلرژی اش . آپتامیل پپتی قوی تر و امن تر هست تازه معدود بجه هایی هستن که با اون هم واکنش دارن البته قطعا نه بچه شما چون اینقدر آلرژی بالاست که بت رعایت مادر حل نمیشه 

شوک احتمالا آلرژی یه گندم بوده و سرلاک گندم بوده اگر خودت نون میخوری بعیده

ولی کلا سرلاک نمیشه داد چون شیرگاو دارا

همش ميبردم يک بار نگفت بيا تست بده خودم جايي سوال کردم مث اينکه تست ميگيرن اما نميدونم کجا ببرم &nb ...

یه سرچ گوگل کن تست پوستی آلرژی کودکان ببین کدوم مراکز انجام میدن. 

انشاالله که زود خوب میشه نگران نباش

نور خواهی مستعد نور شو....