2726

دخترم يمدت همش دونه ميزنه از قبل ميدونستم الرژي داره ب پروتئين گاوي ومن همش رژيم بودم تو اين شش ماه الان باز همش دونه ميزنه قبلا اينطوري نبود کسي بچش اينطوربوده؟چ ازمايشي داده مطمعن شده ب چي حساسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نخوردم اکثر چیزهای آلرژی زا رو یه مدت تا دونه ها تموم بشه بعد دونه دونه تست کردم

اگر خودش غذا خور شده که خیلی باید حواست باشه بادوم آلرژی داره تخم مرغ داره گوجه داره موز داره ...

البته تست آلرژی هست ولی خوب واسه زمان ما که دقیق نبود 

بعضی بچه ها به شیر مادر حساسن برو دکتر شاید باید شیر خشک بدی

هیچ بچه ای به شیر مادر حساس نیست به غذاهایی که مادر میخوره حساس هست کافیه مادر اون مواد رو نخوره 

بعد خود ا ن بچه غذا خور بشه هم نباید اون مواد رو بخوره

من نخوردم اکثر چیزهای آلرژی زا رو یه مدت تا دونه ها تموم بشه بعد دونه دونه تست کردم اگر خودش غذا خو ...

تخم مرغ ميخورم قبلنم ميخوردم دونه نميزد بعد الان دارم فرني ميدم ممکن ب برنح وشکر الرژي داشته باشه

هیچ بچه ای به شیر مادر حساس نیست به غذاهایی که مادر میخوره حساس هست کافیه مادر اون مواد رو نخوره&nbs ...

يعني اين بچه هيچوقت نميتونه بخوره بميرم برابچم قلبم درد ميکنه از بس فک کردم

تخم مرغ ميخورم قبلنم ميخوردم دونه نميزد بعد الان دارم فرني ميدم ممکن ب برنح وشکر الرژي داشته باشه

نه برنج آلرژی ندارع  اگر البته آرد برنج رو خودت درست میکنی بهتره 

شکر هم نشنیدم تا حالا آلرژی بده

شیر چی داخل فرنی میریزی

عزیزم باید ببریش پیش یه متخصص تست ازش میگیرن و مشخص میشه به چی آلرژی داره 

همش ميبردم يک بار نگفت بيا تست بده خودم جايي سوال کردم مث اينکه تست ميگيرن اما نميدونم کجا ببرم

2706