2733
2734
عنوان

چرا هرچي ميگم مادرا بيان نميان خيلي ب کمکتون نياز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 44 پست
يعني اين بچه هيچوقت نميتونه بخوره بميرم برابچم قلبم درد ميکنه از بس فک کردم

نه بابا بزرگ‌میشن خوب میشن

هر دوتا بچه های من بودن خیلی دوران سختی داشتم لاغر بودن حسابی .....الانم هردو بزرگ شدن و همه چی میخورن

میگذره خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابا بزرگ‌میشن خوب میشن هر دوتا بچه های من بودن خیلی دوران سختی داشتم لاغر بودن حسابی .....الانم ...

بخاطر الرژي لاغرن درست؟چون فک کنم سيستم بدنشو با اون غذا بهم ميريزه چندسالگي خوبشدن؟ من ميگم بايد اين تستو بدم ک بفهمم الان فقط خرما وسيب وتخم مرغ وهويج وبرنج با انواع گوشت وماهي قبلنم ميخوردم اينارو

اون ممکنه آلرژی بده اگر تا حالا بهش ندادی  اپتامیل پپتی امن تره  یه مدت نده اصلا اگر تمو ...

روش نوشته برا بچهاي الرژي ن قبلش دونه ميزد دوباره شرو کردم رژيم دونها يکم کمترشد امشب ديدم باز زده اون شيرو فقط يکي دوبار ريختم دو روزنريختم

بخاطر الرژي لاغرن درست؟چون فک کنم سيستم بدنشو با اون غذا بهم ميريزه چندسالگي خوبشدن؟ من ميگم بايد اي ...

اره البته ممکن هم رفلاکس هم داشته باشن که اونم دلیل لاغری میشخ

یکی بچه ام یک سالگی خوب خوب شد فقط بعد اون به کاکائو و کیوی حساس بود

دومی تا ۲سال ونیم نتونست خود شیر گاو رو بخوره و سفیده ۱۸ماهگی خورد  ولی اصل چیزا همون یک سال عموما خوب میشه

2740
اره البته ممکن هم رفلاکس هم داشته باشن که اونم دلیل لاغری میشخ یکی بچه ام یک سالگی خوب خوب شد فقط ب ...

اره رفلاکسم داره اوايلش خوب تپلشد ديگ از4 ماهگي رو7 کيلو  وايساد