2733
2734
عنوان

بچها تورو خدا بیاین😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 40 پست
منم بابام یه دیوونه به تمام معناس که اصلا براش بچه مهم نبود تموم دوران کودکیم خاطره بده خداروشکر الا ...

من دوسال پيش ميخاستم ازدواج كنم خيلي هم پسر خوبي بود مامانمم خيلي راضي بود جندبارم اومد خاستكاريم ولي بابام بهشون كفت نه و اصلا به من اهميت نداد عاشق هم بوديم نميدوني چه اتفاقا كه نيفتاد. ولي بابام نداشت و كفت دوس نداره اون سن ازدواج كنم دوس داشت هركاري اون ميخاد بكنم همينم شد و همش درس خوندم و كار كردم و روزاي بيخود گذروندم كه ازشون متنفربودم ولي باب ميل پدرم بود… نميدونم چرا ما دوتا رو ازهم جدا كرد ولي از نظر احساسي كلا نابودشدم چطور ازدواج كنم وقتي پدرم نميزاره نظرمن براش مهم نيست اصلا منو ادم حساب نميكنه وكرنه من الان خوش و خرم سرخونه زندكيم بودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برگشت گفت به تو مربوط نيست يجوري حرف ميزنه و رفتار ميكنه انگار نه انگار بهمون حمله كرد. خيلي دلم گرف ...

عزیزم میبینی اون به فکرتون نیست خودتون مادردختری خوش بگدرونین گفتی سرکارهم که میری دوتایی اخرهفته هابرین گردش مهمونی 

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
من دوسال پيش ميخاستم ازدواج كنم خيلي هم پسر خوبي بود مامانمم خيلي راضي بود جندبارم اومد خاستكاريم ول ...

خدا کنه هر چی خیره واست پیش بیاد ولی خودتو آروم کن بدون این شرایط همیشگی نیست

2728
من دوسال پيش ميخاستم ازدواج كنم خيلي هم پسر خوبي بود مامانمم خيلي راضي بود جندبارم اومد خاستكاريم ول ...

خب کسی نبودتوفامیل که واسطه شه ؟پدربزرگی عمویی ؟ناراحت نباش شایدحکمتی بوده خدابهترشوبرات کنارگذاشته 

عزیزم میبینی اون به فکرتون نیست خودتون مادردختری خوش بگدرونین گفتی سرکارهم که میری دوتایی اخرهفته ها ...

امشب انقد حالم كرفته كه به هيچ خوشگذزوني فكرنميكنم… همش میاد همچیو خراب میکنخ چرا باید الان انقد حالم بدباشه چشام خون باشه قلبم داره کنده میشه مامانم تو اون اتاق حالش چطوره ولی حال ندارم برم پیشش . یرم چی بگم قیافم ببینه نمیگه دخترگلم چرا باید اینطوری باشه بدتر غصه بخوره امیدوارم هیچ خونه ای به این وضع دچار نشه ایرومون تو کل ساختمون رفته باعث شد مامانم داد بزنه از همسایه ها کمک بخاد همه چیو خراب کرده ولی واسه خودش جلو دوست فامیل خودشو خوب جلوه میده خیلی غصه دارم کاش یه شوهر خوب داشتم حمایتم کنه

خب کسی نبودتوفامیل که واسطه شه ؟پدربزرگی عمویی ؟ناراحت نباش شایدحکمتی بوده خدابهترشوبرات کنارگذاشته& ...

اتفاقا اومد با بزرگترا فامیل صحبت کرد چون دید بابام الکی لج کرده هیچ دلیلی نداره. ولی بابام گف دختر خودمه به کسی مریوط نیست اخ نمیدونی چقد همو دوست داشتیم الان دوسه سالی گذشته ولی هنوزم به یادشم…یاد اونروزا میفتم که چه روزایی سختی گذروندم فقط بخاطر سلیقه بابام….

اتفاقا اومد با بزرگترا فامیل صحبت کرد چون دید بابام الکی لج کرده هیچ دلیلی نداره. ولی بابام گف دختر ...

الهی عزیزم واقعاسخته .ازش خبرنداری ؟ازدواج نکرده؟

2738

عزیزم دخالت نکن تو دعوا به جاش در باز کن بگو برید بیرون دعوا کنید حوصله تون نداریم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
عزیزم دخالت نکن تو دعوا به جاش در باز کن بگو برید بیرون دعوا کنید حوصله تون نداریم

کوفتم شد زندگی. درو بازکنم ؟ فکرمیکنی به حرفم گوش میده؟ میخاست منو لت و پارکنه