2733
2739
عنوان

بچها تورو خدا بیاین😭😭😭😭

310 بازدید | 40 پست

پدرم داشت با مادرم دعوا میکرد رفتم جلو جداشون کنم منو هل داد گریم گرفت گفتم هیچوقت این خرابشده ارامش نیست بهم گفت هروقت رفتی خونه خودت به اونجا بگو خرابشده ، با خیال راحت رفته گرفته خابیده مثل یه اشغال باهام رفتار کرد بچها قلبم داره کنده میشه نمیدونین امشب چی بهمون گذشت. انگشتم فکرکنم ضرب دیده صاف نمیشه

حالم بده چرا زندگی اینجوریه  چرا بابام منو ادم حساب نمیکنه دلم شکسته ازش دوسش ندارم به هممون حمله کرد هممون تحقیر کرد حالم خوب نیس بچها این چه زندگیه دلم واسه مامانم کبابه چقد واسه این زندگی زحمت کشیده خون دل خورده بچها توروخدا دعاکنین مامانم حالش خوب باشهه من که قلب نمونده برام چشام کبوده انقد گریه کردم

هیچوقت هیچوقت تو دعواشون اصلا دخالت نکن

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
🥺🥺🥺🥺میفهمم  الهی خدا ب قلب مادرت ارامش بده

حالم بده اول جوونیم مثل گل پژمرده‌م قلبم شکسته ازش جلو همه غریبه ها خودشو خوب جلوه میده ولی خونمون اینجوریه کاش میتونستم مامانمو ببرم یجا براش گلستون بسازم خدا خستم

حالم بده اول جوونیم مثل گل پژمرده‌م قلبم شکسته ازش جلو همه غریبه ها خودشو خوب جلوه میده ولی خونمون ا ...

میفهمم وقتی میگی دلم میخواد مامانم خوشحال باشه هیچی بدتر از این نیست ببینی مامانت ناراحته😭

فقط توکل کن ب خدا از خودش بخواه همه چیز درست شه

2738

اخی عزیزم بمیرم برا دلت .مشکلش چیه ؟همیشه همینجوریه ؟آخه باخودش نمیگه زن وبچم گناه دارن.خیلی دهن به دهن نشین باهاش .انشاالله خدابهتون ارامش بده 

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
هیچوقت هیچوقت تو دعواشون اصلا دخالت نکن

من اومدم جلوشو بگیرم نزنه ولی برگشت گفت تو باعث شدی دعوا بشه تقصیر توعه منو تحقیر کرد دلم شکسته پدری که به دخترش اینطور بگه داریم؟ انگشتم نمیدونم چیشده ولی اصلا محل نداد واسه خودش رفت خابید صبح خودم تنها باید برم دکتر خیلی غصه خوردم اصلا براش مهم نیستم باورم نمیشه چه دختر احمقیم همیشه به حرفش گوش دادم ولی هیچ براش مهم نیست اهمیت نمیده بهم  واسه خودش پولداره چه نیاز به من داره انگشتمم بشکنه براش مهم نیس واقعا باورم نمیشه

من اومدم جلوشو بگیرم نزنه ولی برگشت گفت تو باعث شدی دعوا بشه تقصیر توعه منو تحقیر کرد دلم شکسته پدری ...

حالادباباتم عصبانی بوده فردا هم تو اروم میشی هم اون 

علت اصلی دعوای مامان بابات چین

من اومدم جلوشو بگیرم نزنه ولی برگشت گفت تو باعث شدی دعوا بشه تقصیر توعه منو تحقیر کرد دلم شکسته پدری ...

عصبانی بوده عزیزم معلومه که مهمه ناراحت نباش 

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
حالادباباتم عصبانی بوده فردا هم تو اروم میشی هم اون  علت اصلی دعوای مامان بابات چین

نه من هيچوقت يادم نميره دام شكسته ازش هميشه ارامشون ميگيره حالم خرابه انقد گريه كردم اما اون واسه خودش رفته خابيده… واسه انگشتم كجا برم فردا؟

2706