2733
2739
عنوان

میشه یکم دعوام کنین که قرص هام بخورم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 82 پست
افسدگی بخاطر مصرف غذا های سرده خودتوگرم گرم کن لباس زیاد بپوش برنج و لبنیات و ترشیجات و کاهو و گوجه ...

بزرگ ترین ظلمی که بعضی پزشکا در حق مردم میکنن همینه که اجازه ی فعالیت به طب سنتی نمیدن!!

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
راس میگی تو رو خدا؟؟ پس منم دوباره میخورم

اره اصن قرص اعصاب اینجوریه اولش حتی حالتو بدتر میکنه تا یکی دو ماه

ولی بعدش مثل معجزه حالتو عوض میکنه😍

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
کسی که میتونه تو رو متوجه ی اشتباهاتت کنه ، دستتو بگیره و برای موفق شدن کمکت کنه فقط خودتی به نظر ش ...

راست میگی، موافقم، من هر چی بگم میشه بهونه دیگه..

ممنون از وقتی که گذاشتی 

فدای تو. ممنون از محبتت، اشکم جاری شد.. لطفا برام دعا کن امشب، خیلی محتاجم♥♥♥

من حتما برات دعا میکنم امشب، 

اینم یادت باشه 

قبل از دعا کردن باید نشون بدی برای دریافت اون نعمت آماده ای 

نشون بده سلامتیت واست مهم و تا ثانیه آخر تمام تلاشتو براش میکنی❤

توی شرایط راحت قوی بودنو که هر کسی بلده 

وقتی هزار تا دلیل واسه ضعیف بودن هست تو نشون بده چقدر قوی هستی❤

2740
منم الان که پاییز اومده قشنگ احساس میکنم وقتی هوا سرده افسردگیم تشدید میشه سردیم نمیخورم ولی به شدت ...

انگار تو بدن من یخچال فیریز گذاشته بودن از سرما میسوختم الان خیلی بهترم بهم قرص آهن و یه سری چیزای دیگه هم داد که به گرم شدن بدنم خیلی کمک کرده ولی کلا سردی ها رو قطع کرده تا چهل روز . 

انگار تو بدن من یخچال فیریز گذاشته بودن از سرما میسوختم الان خیلی بهترم بهم قرص آهن و یه سری چیزای د ...

چند کیلویی شما؟

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
راست میگی، موافقم، من هر چی بگم میشه بهونه دیگه.. ممنون از وقتی که گذاشتی 

خواهش میکنم عزیزم لطف دارید🌹 ، ان شاءالله هر چه زودتر به این مسئله غلبه کنی و حالِ دلت خوبِ خوبِ خوب بشه🌹

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
با روحیه چرا خوب نمیشم که یه جورایی پررویی محسوب میشه توقع خوب شدن داشتن‌... با روحیه "دختر تو از پ ...

چشم ولی باور کن مریضی خیلی سخته، وقتی ریه هات نتونن اکسیژن برسونن به بدنت خیلی سخته. خیلی سخته هر روز وقتی نمیتونم نفس بکشم چهره مضطرب بابام و ترسیده مامانم  رو ببینم، کم اوردم دیگه، ولی چشم راست میگی.. برام دعا کن

2706