2733
2734

باحقوق کارمندی چطوری زندگی میکنیدکل درآمد میره واس هزینه وخرج ومخارج یا  یه مقدار رو پس اندازمیکنید؟درآمدتون چقدره وراه هایی که کمک میکنه بهتر مدیریت بشه این موضوع بگید تاهمه استفاده کنن 

راستی کارمند کجایید خودتون یاهمسر؟

اینم بگید اجاره خونه ام میدید یاخیر😁

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودم و همسر آیندم پرستار

هیچی با بخور و نمیر باید زندگی کنیم تا بشه پس انداز کرد

البته ما شهرستانیم اوضاع بهتر از تهرانه از نظر مخارج

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2728

همسرم ۱۰ تا ۱۲ به شدت ولخرج، کارگر داره و خرج زندگی و اجاره ماهی دو و نیم.. خودم ۳ تا ۶ تومان و گاها بیشتر.. پس انداز مخفی دارم  طلا هم میگیرم و لباس و لوازم ارایش خوب و رستوران و..هم سرجاشه

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

درآمدش خوبه ولي به من نميگه

خونه داريم

شغلش آزاده

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

نمیدونم چرا اینجور تاپیکارو دوست ندارم

احساس مقایسه پیش میاد و اختلاف طبقاتی و ...

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2738
ساییدی عزیزم    

🤣🤣🤣🤣👌👌

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

چرا هفته ای دوبار این تاپیک زده میشه؟! که چی واقعا؟ آدم یاد بنیاد نایاک میفته🙄

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃

سپاهیه ، رئیس گردان بسیج هم هست

درآمد زیاد نیست ولی میگذره . ‌‌.🥰

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2706