2737
2739
عنوان

از کجا بفهمیم شیری که گرفتم. گاوش تب مالت داشته یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 60 پست
شیر رو از  الک رد کن  بریز توی قابلمه احیانا اگه توش موی گاوی چیزی افتاده باشه تصفیه ...

مرسی ازت تشکر. خیر ببینی

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
ممنونم ازت خانمی خیر ببینی خدا به دلت آرامش بده تو دلم اشوب بود

فداتشم عزیزدلم ♥️ نگران نباشید،به حرفای چرت هم گوش نکن،روی شیر را بردار بریز دور ،با قاشق فلزی هم بزن

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بخاطر مواد نیست پاستوریزه یعنی همین تا وقتی که بسته بندی باز نشده مدت طولانی میشه نگه داشت چ ...

من هم حرفم همینه که تا وقتی توی اون پاکت هست چه موادی برای پاکت  و خود شیر  بکار رفته که ۶ ماه اجازه ی مصرف رو میده. 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
 عهع من روش میخورم که. 😶

بیبین برای بچه که حساس برداره 

ولی رو را با شیر مخلوط کن که تبش بپره

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
شیر پاستوریزه اگر بدونید ترکیباتش چیه هیچوقت حتی نگاهش نمیکنید چه برسه بخورید حیف اون معده و گوارش ...

من اگر بهتون بگم چه باکتری ها و ویروس هایی توی شیر آلوده غیر پاستوریزه هست اصن رغبتت نمیشه شیر بخوری

ما همه اینا توی آزمایشگاه باکتری تحقیق کردیم حتی یه سری باکتری هایی هستن که توی معده ۴۰ سال میمونه و این مدت اتفاقی نمیوفته ولی چند سال بعد باعث سرطان معده میشه

شیر رو از  الک رد کن  بریز توی قابلمه احیانا اگه توش موی گاوی چیزی افتاده باشه تصفیه ...

ملاقه فلزی نمیخاد؟ 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2740
وااااای خواهشا شیر غیر پاستوریزه مصرف نکنید به بچه اصلاااا و ابداااا ندید خیلی اپیدمی شده تب مالت ...

من ده ساله فقط کیلویی میگیرم ، هیچوقتم مشکلی نداشتیم

شیر پاستوریزه رو اصلا قبول ندارم به عنوان شیر

رویای آزادی...🎼
یک سوم آب شیر پس از ۲۰ دقیقه جوشاندن بخار می ‌شود. املاح و مواد معدنی در آن باقی می ماند. شیر گاو ...

بله به خصوص بعضی بچه های زیر ۲ سال به شیر گاو حساسیت نشون میدن.من فقط راجع به از بین بردن تب مالت نظر دادم

پس احیانا قدیمیا که اینهمه می‌خوردم همشون تب مالت داشتن نمیدونستن؟ 😶 دوما همین پاستوریزه ها ه ...

گلم بخاطر همینه که اون زمان انقدر مرگ و میر زیاد بود

از مادربزرگ های قدیمی بدرسی مثلا میگه ۱۰ تا بچه زایید ۶ تاش مریض شدن مردن یدونش سرش شکست مرد الان ۳ تا مونده

ملاقه فلزی نمیخاد؟ 

چرا با اونم باید  هم بزنی چون کف می‌کنه میاد بالا 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706