2737
2734

بچه من معدش حساسه باید حتما شیری که بهش میدم از یه گاو  باشه منم رفتم به گاو داری گیدا کردم از یه گاو بهم شیر میده. الان چند وقته راجب تب مالت میشنوم. از کجا بفهمم سالمه شیره یا ن؟ 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم شنیدم بجوشونی ازبین میره🙄

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2738
وااااای خواهشا شیر غیر پاستوریزه مصرف نکنید به بچه اصلاااا و ابداااا ندید خیلی اپیدمی شده تب مالت ...

وا ،پاستوریزه خوب نیست 😑

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
با جوشیدن ساده از بین نمیره باید پاستوریزه بشه

۲۰ دیقه بجوشه که از بین میره 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

مادامداری داریم،

شیر را بجوشون با قاشق فلزی هم بزن،اگه تب مال باشه و هر مریضی از بین می‌ره

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
وااااای خواهشا شیر غیر پاستوریزه مصرف نکنید به بچه اصلاااا و ابداااا ندید خیلی اپیدمی شده تب مالت ...

پاستوریزه کجاش خوبه  شیری که ۶ ماه تاریخ  انقضا داشته باشه بنظرت چه مواد شیمیایی توش  ریخته شده که ۶ ماه دوام میاره در حالیکه شیر کلا ۵ روز  دوامشه

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

شیر پاستوریزه اگر بدونید ترکیباتش چیه هیچوقت حتی نگاهش نمیکنید چه برسه بخورید

حیف اون معده و گوارش نیست که ی چیز فوق مضر رو بخوری

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706