2733
2734
عنوان

مادر و خواهر برادر های حسوددددم 😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 38 پست
چطوری خب به ما هم یاد بده لطفا

عزیزم من پزشکم تو بیمارستان هستم ۵ میلیون از اونجا هست ولی ده میلیون رو شریکی هستیم با پسر خاله و دختر خاله ام که از طریق یوتیوب هم می تونید یاد بگیرید نکته جالب اینجاست که خیلی راحته فقط لب تاپ می خواد با چند تا برنامه استخراج این خانم تبلیغ هم که این تاپیک رو نوشته دروغ میگه با گوشی امکان نداره بشه استخراج کرد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=212662098]امکان نداره ۲ هفته ای سرت رو شیره مالیدن من خودم هم تو این کار هستم ماهانه  ۱۰ ...

خیر فقط ۳ دستگاه لب تاپ داریم شریکی کار می کنیم با پسر خاله و دختر خاله ام تازه خوندم اون گزارش رو کسی ماینر داشته باشه بگید ۳۰ میلیون ببرید اگه بخاطر اون اومدید اشتباه نوشتید

عزیزم من پزشکم تو بیمارستان هستم ۵ میلیون از اونجا هست ولی ده میلیون رو شریکی هستیم با پسر خاله و دخ ...

میدونم عزیزم دروغ میگفت تو دو هفته 500 میلیون آخه

حالا با یوتیوب چ جوری میتونم یاد بگیرم 

میتونی بهم درخواست دوستی بدی؟؟؟؟ 

2731
بفرما 

ممنونم ببخشید دامادم آزمایش خون داده هپاتیت بی مثبت شده بعد رفته آزمایش پی سی آر اونجاگفته دی ان آ تو خونت وجود نداره من میگم بیادوباره بریم آزمایش خون برا آنتی ژن بده اما اون ممانعت میکنه و میگه آزمایش پی سی آر کامل دیگه نمیام نظر شما چیست عزیزم 

الهی همیشه زنده و سلامت باشید

ممنونم ببخشید دامادم آزمایش خون داده هپاتیت بی مثبت شده بعد رفته آزمایش پی سی آر اونجاگفته دی ان آ ت ...

سلام حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کنن مورد های مشکوک زیادی داریم و متاسفانه کیت های تشخیص هم آنچنان تعریفی نداره قدیمی هستن کیت های جدید کشور هم طول می کشه تولید انبوه بشه و باید آنتی ژن هم بدن تا معلوم بشه ولی با دستور متخصص تاکیدا با نسخه متخصص

2738