2726

سلام خانوما میشه کمکم کنید ❤️

راستش من تو یه خانواده 4 نفره بزرگ شدم با خودم 2 تا برادر یک خواهر با مامانم زندگی می کنند من تنها فرزند خانواده هستم که ازدواج کردم بقیه خواهر برادرام هنوز ازدواج نکردن 😐😐

بابام هم 7 الی 8 سال پیش به رحمت خدا رفت 😢😢

راستش خواهر برادرام تو کار استخراج ارز دیجیتال همون بیت کوین هستن وضعیتشون توپه 😍😍

بیت کوین ( یک جور ارز دیجیتال و همون پول مجازی هستش )

البته بگم که خواهر برادرام فقط با گوشی و لبتاب رمز ارز استخراج می کنند و ماینر ندارن 2 هفتش اومدن تو این کار هم پولدار شدن ❤️

همین دیروز رفتم خونه مامانم دیدم چه مبل های راحتی آبی نرم خوشگلی گرفتن 😍❤️

دو تیکه فرش 12 متری تراکم بالا سفید هم گرفتن چقدر خدا شاهده به هم میان 😍❤️

هر چقدر هم میگم اون سایت برنامه و یا بازی ای که ازش بیت کوین استخراج می کنید به منم بگید تا منم پولدار شم نمیگن میگن تو رفتی خونه بخت دیگه این چیزا به تو ربطی نداره 😭😭😭😭😭😭😭

خیلی ناراحتم همش 2 هفته کارشون رو شروع کردن 500 میلیون پول دارن 😍❤️ وسایل خونه تلویزیون ، ماشین لباسشویی ، و فر تو کار هم گرفتن چه قدر شیک 😍❤️ اما به من هیچی نمی گن خیلی افسردم خیلی می خوام منم مثل اونا پولدار شم 😭😭😭😭

فقط هی پز پولاشون رو میدن 💔😭😭😭

خانوما تجربه داشتین یکی از فامیلاتون یه شبه پولدار شه ولی نگه چطوری ؟

بنظرتون چکار کنم سایتی می شناسید که بیت کوین رو سریع استخراج کنه ؟

منم می خوام پولدار شم😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تبلیغ نکن

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

تاپیکت حس کردم تبلیغ بیت کوین بود😕

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

الان منتظر داستان گیس و گیس کشی و کتک کاری بودم     

چگونه اقایون رو دیوانه کنیم؟ نیازی نیست کاری انجام بدین،خودشون روانین، اگه میتونین برای سلامتیشون دعاکنین...😀😂😈 اگر شوهرت خیلے غر میزنه باهاش دعوا نڪن، بغلش ڪن...بغلش ڪن ببرش دم پنجره بندازش پایین😐😂تنها کسایی که فهمیدن شوهر به هیچ دردی نمیخوره عنکبوتای ماده هستن که بعد از جفت گیری عنکوبتای نر رو میخورن دمشون گرم 😂
2706