2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماازهمسرتون راضی هستین؟همونیه که دوست دارین؟ @دخترناراحت   @دل_دریاییم   @hope134 ...

مجردم😁😬

تو خصوصی هم باهات کار دارم🤗

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2731
چرا درس تون رو ادامه نمیدین؟ من خودم هم داروخانه کار کردم هم الان دارم مرکز فیزیوتراپی کار میکنم ن ...

احسنت

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2740
چه خبره🤣😂🙊

هیچی چون خودم اصفهانیم و پیجم حالت بیزینس داره میخواستم بیشتر از اصفهان باشن

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
چهل تاسه شنبه دعای توسل بخون به نیابت امام جواد به امام موسی بن جعفر خیلی مجریه خیلی خیلی خیلی  ...

برای خونه دار شدن چی خوبن گلم؟

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
چله طه ویاسین رو با این روش ک میگم بخون  نیومد هرچی خواستی بهم بگو  هر روز ۱بار سوره طه ...

برای خونه دار شدن چی خوبه گلم؟؟

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
کدوم‌روش ؟ 

چله طه ویاسین رو با این روش ک میگم بخون 

نیومد هرچی خواستی بهم بگو 

هر روز ۱بار سوره طه ویس رو بخون 

متوصل ب خدا شو وسعی کن تو این مدت نماز بخونی 

وبعد ازنماز سعی کن این سوره ها رو بخونی پری شدی نخون ادامشو بزار بعدش شک نکن جواب میده وهر سری دعا کن بعد ازخواندن دعا کن هرچی ازخدا میخوای بگو 

خودم ودوستم با همین روش ازدواج کردیم ونتیجش عالیه 

2706