2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاتر و بقیه مجردا هیچ چیز زوری از خدا نخواهید بسپارید به خدا که در بهترین زمان بهترینش براتون بیاد

عزیزم خب شاید خدا زمان مناسب رو بخواد تو 40 سالگی رقم بزنه من الان ک 22 سالمه همسز خوب میخوام ن اون زمان

2731
شماازهمسرتون راضی هستین؟

بله خدا روشکر ن معتاده ن رفیق بازه ن اهل دوست یابی و.. ن ولگرد 

حتی سیگاری هم خدا روشکر نیست 

یک عالمی میگفتش که هرکس چله طه رو بگیره خدا انسان خوبی رو بهش میده 

بی تربیت تو شوهر میخوای چیکار الته خودمم هفده سالم بود که ازدواج کردم الان دوتا نی نی دارم

الهی😂یه سال بزرگتر بودی🙄🤣

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2738
عزیزم خب شاید خدا زمان مناسب رو بخواد تو 40 سالگی رقم بزنه من الان ک 22 سالمه همسز خوب میخوام ن اون ...

عزیز دلم من سنم از شما بیشتره و قطعا چیزهای بیشتری دیدم و واسه حرفم دلیل دارم ولی انشالله همونی که میخوای بشه به صلاحتم باشه

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
بله خدا روشکر ن معتاده ن رفیق بازه ن اهل دوست یابی و.. ن ولگرد  حتی سیگاری هم خدا روشکر نیست&n ...

من یه بارچله طاهاروگرفتم بعداز تموم شدن چله یه خواستگارخوب اومد ولی جورنشد

آره ولی دختر باید تو سن بیست ازدواج کنه من خیلی اذیت شدم با اینکه شوهرم کمکم و می‌کرد 

😕😂🙊

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2706