2752
2734
عنوان

سطح مالی پایین

349 بازدید | 31 پست

سلام خانوما. من دختری هستم که خانوادم سطح مالی خیلی پایینی دارن زمانی که مجرد بودم خودم شاغل بودم و سعی میکردم کمک پدرم باشم ، تومحل‌کارم با یک آقا اشنا شدیم و خیلی همدیگرو دوس داریم ازدواج کردیم با کلی سختی و مشکلات ،،،، خانواده همسرم وضعیت مالیشون خوبه و خانواده پدری من وضعیت مالی خوبی ندارن و همین اولین مخالفت از سمت خانواده پسر بود برای ازدواجمون ....

حالا 8ماهه عقد کردیم بدون هیچ عروسی و جشنی اومدیم خونه خودمون تمام وسایل خونمون جهیزیه هم همسرم تهیه کرد و پدرم واقعا نمیتونست کمکی کنه...

از سمت دیگه پدرم اینا اجاره نشین هستن و صابخونه بهشون گفته باید تخلیه کنن و پول رهن ندارن مادرم خیلی غصه میخوره وقتی مادرمو میبینم منم ذره ذره آب میشم، 

روم نمیشه از همسرم کمکی بخوام..

اما قبلا با همسرم صحبت کرده بودم راجب وام ازدواجمون بهش گفتم وام گرفتیم به اندازه رهن خونه به مادرم اینا کمک کنیم گف از وام نه چون خودم وام نیاز دارم ولی کمکشون میکنیم.

الان که نیاز دارن دلم میخواد به همسرم بگم اگر میتونه کمکی بکنه ولی خودش هیچ حرفی نزده .

و حتی من خیلی ناراحت بودم چند روز دیشب بهم گفت من از سرکار میام خسته.. ناراحتی و مشکلات ذهنی خودتو و کسایی که اصلا به من مربوط نمیشن توخونه میاری منم اذیت میشم .

الان بنظرتون چطور بهش بگم میتونیم کمکشون کنیم ؟

بابام هیچکس نداره که کمکشون کنن هیچکس🥲

امروز میخوام راجبش باهمسرم صحبت کنم بنظرتون چطور بیانش کنم؟ لطفا نگین که بیان نکن و به همسرت نگو 

تنها رفیق و امید من همسرمه به جز اون‌نمیتونم از کسی دیگ کمک‌بخوام.

فقط بهم بگین چطور بیان کنم و چی بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشید عزیزم خودت شاغل بودی پس انداز نداری؟؟

فک نکنم شوهرت تمایلی ب کمک داشته باشه

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

به نطرم سبک میشی 

چرا خودت کارتو ول کردی،؟

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

همسر شما وظیفه نداره به اجاره مادر پدرت فکر کنه اونم الان که خودش شرایط نداره اگر پولدار بود اشکالی نداشت کمک میکرد ولی اگر بخواد بهش فشار بیاد ممکنه ازت جدا بشه 

مادر و پدرت اگر میشه فعلا یه جای خیلی کوچیک اجاره کنن در حد توان

ببخشید عزیزم خودت شاغل بودی پس انداز نداری؟؟ فک نکنم شوهرت تمایلی ب کمک داشته باشه

عزیزم من مجرد بودم حقوقم 4تومن بود خریدای خونه کمک میکردم مرغی چیزی میخریدم هیچی نمیموند واسم

الهی عزیزم ایشالله همسرت کمکشون کنه خیلی سخته پدر ازبچش کمک بخواد.خدابه دلت نگاکنه دل شوهرت رحم بیاد ...

ممنونم عزیزم بخدا سه روز دلم خونه ... پدر مادرم تو شهر دیگه تو روستا بودن بابامم میگه پول رهن ندارم دوباره میریم روستا و دوریشون خیلی بیشتر اذیتم میکنه ... این ماه هم علائم بارداری داشتم خیلی سخته واسه زن بارداری که مادرش پیشش نباشه 

عزیزم من مجرد بودم حقوقم 4تومن بود خریدای خونه کمک میکردم مرغی چیزی میخریدم هیچی نمیموند واسم

متاسفم

ان شالله مشکل خانوادت هم حل میشه

ولی من جای شما بودم با این شرایط بازم به فکر شاغل شدن میوفتم

مخصوصا اگه متوجه شدی ک شوهرت پشتیبان نیست

هیچی از مستقل بودن بهتر نیست

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
همسرم اجازه کاربهم نمیده

زندگی خودتو تلخ نکن

اکثرا از خانوادهها دور هستن سعی کن وابسته نباشی

پدرت باید فکر اساسی کنه مثلا یه جا بره هم خونه بدن هم کار 

مثله سرایداری ویا نگهبانی چیزی

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2706