2737
2739

تقریبا دو سال بود که با وجود تلاش های بسیاری که داشتم موفق نشده بودم حالم دیگه از بی بی چک و آزمایش بارداری به هم میخورد کلی هم از مصرف قرص های شیمیایی هم خسته شده بودم تا این که با نی نی سایت آشنا شدم و از تجربه های مامان ها استفاده کردم و بالاخره خدا هم لطفشو شامل حال من کرد و منم مامان شدم ، در خصوص تجربه ها اینم بگم تاپیک ها دست پا شکسته بود و خیلی چیزارو توضیح نداده بود ولی من میخوام بهتون بگم اینجا چی کار کنین، خواهشا خواهر هایی که با روش های شیمیایی جواب گرفتن و با روش گیاهی مخالفن زیر این تاپیک انرژی منفی منشن نکنن و نظر ندن این نتیجه ی تجربه ی دو ساله ی منه : 

مواد لازم : قرص ویتاگنوس _باه زنان استاد تبریزیان_ سیاه دانه و عسل 

اینم بگم که پریودهای من نامنظم بود و دنبال راهی برای نظم پری ها بودم که فهمیدم باردار شدم 

از روز دوم پری تا روز ۱۵ پری قرص ویتاگنوس یه بار قبل از صبحانه یه بار قبل خواب یعنی روزی دوتا مصرف شود 

باه زنان از روز هفتم پری تا روز ۱۴ پری هر شب به اندازه یک سکه کوچک میل شود من چون پودر بود و بو و مزه ی بدی داشت میریختم وسط خرما و اخر شبا میخوردم

سیاه دانه و عسل از روز اول پری تا روز دهم پری روزی یه قاشق ظهر و یه قاشق قبل خواب میل شود روز دهم قطع کنید چون قاعدگی را طولانی مدت میکند خوردنش فقط به خاطر گرم کردن رحم هست خیلیاتون رحم سرد دارین به خاطر همین لانه گزینی انجام نمیشه واستون 

(باه زنان و ویتاگنوس فولیکولو بالغ میکنن سیاه دونه و عسلم رحمو گرم میکنه )

برای همسرتونم از روز اول پریتون تا ۱۵ پری هر شب یه قاشق سیاه دانه و عسل بدین تا اسپرماشون قوی بشه

امیدتون رو از دست ندیدن اگر از دستوری که نوشتم جواب گرفتین من رو هم دعا کنید به امید روزی که همتون مادر بودن رو تجربه کنید.

من پریودام منظمه ولی پلی کیستیکم 

دکتر برای این ماه لتروزل و آمپول hcg داده

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
من پریودام منظمه ولی پلی کیستیکم  دکتر برای این ماه لتروزل و آمپول hcg داده

اگه انشالله جواب گرفتی از روش شیمیایی که خدارو شکر ولی اگه نشد این روش رو امتحان کن انشالله جواب میگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاش آخر شب تاپیک میزدی پر بازدید میشد.من خودمم بچه دومم رو با دارو گیاهی باردار شدم.البته تا ماه قبل ...

داروی گیاهی اندازه داره همین ویتاگنوس رو خیلی ها تا اخر ماه میخورن جواب نمیگیرن بعد میگن داروی گیاهی بده شما یه وقفه باید بندازی از نزدیک پریود تا روز دوم پریود که به بدن شک وارد بشه به همین دلیله ماه بعدش حامله شدی خواهر

عزیزم چرا ادرس غلط میدی؟مگه میشه برای همه یه نسخه پیچید؟؟ فقط اصلاح سبک زندگی موجب بارداری میشه نه ...

خواهر گلم کسانی که تنبلی تخمدان دارن فولیکول بالغ ندارند این داروها گیاهی هستن و فقط جهت تقویت و رشد فولیکول و گرم کردن رحم استفاده میشن من نسخه ی درمان تنبلی تخمدان رو ندادم که شما ری اکشن بد نشون میدی توی تاپیکمم عرض کردم لطفا زیر این پست انرژی منفی نفرستید با تشکر

2738
خواهر گلم کسانی که تنبلی تخمدان دارن فولیکول بالغ ندارند این داروها گیاهی هستن و فقط جهت تقویت و رشد ...

دقیقا کسانی که تنبلی دارن نباید قند خونشون بره بالا

این ادرسی که شما میدی فقط باعث التهاب تو بدنشون میشه.خیلیا از جمله خودم به ویتاگنوس حساسیت دارن و باعث لک بینیای طولانی ندت میشه

دوستانی که پلی کیستیک هستید لطفا گوش نکنید به سردیو گرمی که جرت و پرته

فقط خواب مناسب،اصلاح تغذیه،مکمل و ورزش جواب گوئه

منتظرتم دخترم...زود بیا تو دل مامانی🥰میدونم به زودی میای
دقیقا کسانی که تنبلی دارن نباید قند خونشون بره بالا این ادرسی که شما میدی فقط باعث التهاب تو بدنشون ...

تا جایی که میدونم ویتاگنوس عوارض بدی نداره و اینکه ویتاگنوس مانند قرص های شیمیایی که اثر مستقیم بر تخمدان دارند و مصرفشان به صورت زود گذر هستش و تا مدتی تاثیر گذار هستند نیست ویتاگنوس اثر مستقیم بر غده ی هیپوفیز میگذارد و تعادل هورمون ها از جمله پرولاکتین را برقرار میکند، شما تا روز چندم ویتاگنوس مصرف کردین؟؟ که لکه بینی داشتید؟

داروی گیاهی اندازه داره همین ویتاگنوس رو خیلی ها تا اخر ماه میخورن جواب نمیگیرن بعد میگن داروی گیاهی ...

من اصلا ویتاگنوس نخوردم.داروهای من کلا فرق داشت

۶ ماه ویتاگنوس خوردم حتی پریودمم منظم نکرد.به نظر من هرکسی باید دارویی که با بدنش سازگار باشه رو پیدا کنه.اما در کل داروهای گیاهی به تنبلی تخمدان کمک بیشتری میکنن تا قرص پروژسترون و ...

من اصلا ویتاگنوس نخوردم.داروهای من کلا فرق داشت ۶ ماه ویتاگنوس خوردم حتی پریودمم منظم نکرد.به نظر م ...

من کلی تاپیک در نی نی سایت دیدم که مربوط به ویتاگنوس بود شما میخواین پریودتون منظم بشه یا باردار بشین؟ من این نسخه رو استفاده کردم و باردار شدم در خصوص نظم پریود اطلاع و تجربه ای ندارم

من اصلا ویتاگنوس نخوردم.داروهای من کلا فرق داشت ۶ ماه ویتاگنوس خوردم حتی پریودمم منظم نکرد.به نظر م ...

ولی این رو هم میدونم که همین سیاه دانه و عسل و ویتاگنوس اگر در کل ماه استفاده بشن خودشان باعث به هم ریختن پریود ها و لکه بینی میشوند یعنی مصرف هر چیزی حدی دارد

تا جایی که میدونم ویتاگنوس عوارض بدی نداره و اینکه ویتاگنوس مانند قرص های شیمیایی که اثر مستقیم بر ت ...

از روز اول پریود تا روز۲۱ میخوردم بعد قطع میکردم

علاوه بر اینکه منظم نشدم ۴ماه هر ۲۰روز یکبار لک بینی قهوه ای پیدا کردم گند زد تو سیستم بدنم

منتظرتم دخترم...زود بیا تو دل مامانی🥰میدونم به زودی میای