2733
2739
عنوان

رفته بودم بیرون وسایل بچه دیدم

1188 بازدید | 75 پست

دلم ضعف رفت این عروسک گرفتم آنقددلم گرفت.میشه لطفابرام دعاکنین خدامنولایق بدونه بارداربشم.🥺💔

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی 🥺

ایشالا هرچی زودتر دامنت سبز بشه عزیزم 😍😍😍

غصه نخور هرچی خدا بخواد همونه قشنگم 😍😍😍

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
2728

چقد امضات ناراحت کنندس،مگه همه ی زندگی به بچه دار شدنه،اگر انقد بیتابین یه بچه به فرزندی بگیرین،چه ایرادی داره

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
2740
الهی 🥺 ایشالا هرچی زودتر دامنت سبز بشه عزیزم 😍😍😍 غصه نخور هرچی خدا بخواد همونه قشنگم 😍😍😍

ممنون آبجی گلم❤️باعشق ازدواج کردم خیلی دلم میخواد شوهرمم همینجور🥲🥲برام دعاکن لطفا

چقد امضات ناراحت کنندس،مگه همه ی زندگی به بچه دار شدنه،اگر انقد بیتابین یه بچه به فرزندی بگیرین،چه ا ...

🥺🤲برام دعاکن لطفا آبجی گلم.

من ۳ساله منتظدم

کلی هم وسایل خریدم😔

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
من۲۴شوهرم۲۵

خدا خیرت بده فکر کردم ۴۰ سالته،چه هولیییییی  

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
2706