2737
2734
عنوان

رفته بودم بیرون وسایل بچه دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 75 پست
منم بدم میادازبی بی چک دست خودم نیست میام اینجامیبینم یکی باردار ناراحت میشم چرامن باردارنمیشم کلا ح ...

خیلی چیزا میومد تو ذهنم. برا منو همه خانواده می‌دونستن انقد با حرفاشون دلم میشکست و گریه میکردم. دیگ دوس نداشتم جایی برم. دوس داشتم فقط خونه بمونم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشااله این عروسک بزودی زود میشه از محبوبترین اسباب بازیای بچه ت.ببین اینو کی گفتم...

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2740
چقد امضات ناراحت کنندس،مگه همه ی زندگی به بچه دار شدنه،اگر انقد بیتابین یه بچه به فرزندی بگیرین،چه ا ...

این امضا مال ی خانم کند سااال منتظر 

ایشونم ک چن ماه اقدام این امضا رو کپی کردن

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
کسی اینکارکرده بعدش بارداربشه؟؟🥺🥺

بارداری ونمیدونم عزیزم ولی ۹۹درصد کسایی که فرستادن حاجتاشونو گرفتن

آهان یکی میگفت با شوهرم ۲تایی شروع کردیم فرستادن میگفت تموم نشده باردار شدم

شمام برای من دعا کن من به آرزوم برسم منم برای شما دعا میکنم باردار بشی

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
بارداری ونمیدونم عزیزم ولی ۹۹درصد کسایی که فرستادن حاجتاشونو گرفتن آهان یکی میگفت با شوهرم ۲تایی شر ...

مرسی عزیزم ازامروزشروع میکنم میخونم ایشالله که به آرزوت برسی💋💋

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️
تازه‌ پنج ماه اینجام خونه گرفتیم هزینه موندنم نمیدونم چقدشدش.خونه بخای بگیری ۱۲۰هزارلیر.

راحت شرایط زندگی کجای ترکیه اید استانبول ارمیر آدانا بورسا یدی تپه منم خیلی دوس دارم ترکیه مهاجرت کنم ولی مد نظر همسرم اتریش یا المان من زبون ترکیه ام چون بلد عاشقشونم کل کانال اونارو نگاه میکنم

راحت شرایط زندگی کجای ترکیه اید استانبول ارمیر آدانا بورسا یدی تپه منم خیلی دوس دارم ترکیه مهاجرت کن ...

راحت خداروشکر.ماانکارایم

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️
2706