2733
2739
عنوان

شما یه همچین مهمونی ای دعوت بشین ناراحت نمیشین؟+قضیه

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 73 پست
راه ما دوره بیان حداقل چند روز میمونن همه از گشنگی طلف میشیم😂

دقیقا ادم مجبور میشه برا خودش ی چیزی درست کنه نمیشه😁

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
راه ما دوره بیان حداقل چند روز میمونن همه از گشنگی طلف میشیم😂

من باشم اون چند روز بهونه میکنم نیان یا برن هتل

والا خواهر حوصله داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادر خونه بود چشم نداشت ببینه زنش داره به اندازه۵نفر ابگوشت درست میکنه؟؟! 

خواهر من توکه همونو برات درست کرده من شده رفتم تازه ساعت 11گفته کجامیری بمون ی چیزی درست کنم بخوریم😁

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
بنظرم حق داشتی ناراحت بشی تازه ما تو یه شهریم داداشم همیشه فامیلای زنشو دعوت میکنه شام و تدارکات مف ...

وای چقد بده اینجوری 

بزودی خواهر شوهر میشم عروسمون بخواد همچین حرکتی بزنه دست به غذاش نمیزنم چون بی احترامی کرده بهم

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2731
واقعا نمیدونم چی فکر میکنند پیش خودشون ،بدتر از اون اینکه برادرامونم حق رو به اونها میدن  ما ک ...

دقیقا داداش منم همینه

حالا من کار ندارم کی چقد میمونه چیکار میکنه و اینا، از این فرق گذاشتن بدم بیاد

بنظرم حق داشتی ناراحت بشی تازه ما تو یه شهریم داداشم همیشه فامیلای زنشو دعوت میکنه شام و تدارکات مف ...

دقیقا داداش بزرگمم قبلا یه بار دعوت کرده بودن ساندویچ های کوچیک نفری یه دونه داده بودن همین! 

از این ساندویچا کوچولو که با ساندویچ ساز درست میکنیم! 😵

وای چقد بده اینجوری  بزودی خواهر شوهر میشم عروسمون بخواد همچین حرکتی بزنه دست به غذاش نمیزنم چ ...

خیلی ناراحت شدیم، حالا باز خداروشکر همسر من عادت نداره تو چشمم بزنه ولی شوهر خواهرم خیلی متلک بار خواهرم کرد، 

انشاا.. که یه عروس خوب و بامعرفت نصیبتون بشه

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
2738
خیلی ناراحت شدیم، حالا باز خداروشکر همسر من عادت نداره تو چشمم بزنه ولی شوهر خواهرم خیلی متلک بار خو ...

ممنون عزیزم😍

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
دقیقا داداش بزرگمم قبلا یه بار دعوت کرده بودن ساندویچ های کوچیک نفری یه دونه داده بودن همین!  ...

من که از خجالت جلوی همسرم سرخ شدم 

حالا ما تعدادمون زیاد نبود کلا 6 نفر ما 3 نفرم خودشون

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است

من درحدی نیستم که قضاوت کنم ولی من خودمو میبینم که عقد که کردیم خواهرم احترام گذاشت خودش زنگ زد به من و همسرش هم زنگ زد به همسرم و ما رو واسه شام دعوت کرد تقریبا ده روز بعد عقد و شام مفصل و میوه مفصل کلا سنگ تموم گذاشتن ولی دوتا خواهر شوهر ای من ما حتی رفتیم واسه چشم روشنی بچش که به ظهر خورد اصلا به نون و پنیرم جلو ما نداشتن یا حتی اونیکیه.برادرشوعرمم که هیچی ....یعنی می‌خوام بگم منم رفتم سر خونه زندگیم همین رفتار عروس شمارو میکنم چون واقعا خانوادم سنگ تموم گذاشتن ولی اونا نه

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2706