2733
2734

من هر سال ۲ماه خونه مامانمم ازز راه دور میرم خونه مامانم

امسال سال اولی بود که داداش وسطیم ازدواج کرده

همیشه خونشون مهمونه و تدارک میبینن خیلی عالی(زنش عکسا رو میذاره پیجش) 

تو این۲ماه که من خونه مامانم بودم یه صبحونه ام دعوت نکرد! 

روزای اخر که میخواستم برگردم داداش بزرگم از شهرشون اومدن داداش وسطیم همومونو دعوت کرد شام (اینم بگم اصلا قصد نداشت منو دعوت کنه چون داداش بزرگم اومده بود دعوت کرد همه رو) 

چه شامی! آبگوشت

ته کاسه ها به اندازه۱بند انگشت فقط آب آبگوشت ریخته بودن!!! 

با ۲تا دیس کوچیک گوشت کوبیده! 

برا تقریبا۱۲نفر! 

انقد غذا کم بود بچه دو سالم سیر نشد رفت پیش مامانم، مامانم دید غذا میخواد غذاشو داد دخترم! 

حالا اینا همه در حالیه که دوران نامزدیشون۴روز خونه ما بودن دست به سیاه سفیدم نزدن نه خودش نه زنش

من با بچه کوچیکم هم شستم هم پختم هم جمع کردم

و... 

حالا داداشم پررو پررو بعد به اصطلاح شااااام😐 برگشته میگه پاشو کمک کن ظرفا رو بشور! 

وای خدا حالم بهم میخوره از این حرکات😮

منم گفتم بچه پی پی کرده(واقعا هم کرده بود خداروشکر) رفتم خونه مامانم

شما ام اینجوری تا حالا بهتون بی احترامی شده؟ 

اهان راستی بعد به اصطلاح شام هم ففط هندونه اورد همین! 

برا صد پشت غریبه چنان مفصل میگیرن اون وقت ما که دفعه اولمون بود اینجوری

به مامانم میخوام بگم دیگه حق ندارن داداشم و زنش بیان خونه من، چون واقعا بی ادبن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آبگوشت و بعدش هندونه که آدم اسهال میشه😝😝😝

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2728

کار خوبی میکنی من باشم هرگز راشون نمیدم

آدم به مهمونشم نمیگه پاشو طرف بشور!

2740

منم زن داداشم میاد چن روزمیمونه کمش ی هفته ولی وقتی میرم شهر مامانم ی بارم تعارفم نمیکنه بخدا وقتی میاد بهترین غذا رو درست میکنم حتی بلند نمیشه کمک کنه تازه چایی هم بخاذ میگه چایی بذار ولی من اصلا دعوت نمیکنه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
کار خوبی میکنی من باشم هرگز راشون نمیدم آدم به مهمونشم نمیگه پاشو طرف بشور!

اخه نمیشه راه نداد مثلا من چ جوری بگم نیاین خونمون نمیشه که

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
کار خوبی میکنی من باشم هرگز راشون نمیدم آدم به مهمونشم نمیگه پاشو طرف بشور!

به خداااا

من تو اون چند روز با وجود بچه یه بارم نگفتم فلان کارو کن اما خودش باید شعور میداشت که نداشت

وای متنفرم از اینکه واسه مهمون ابگوشت بپزم لامصب هر کاری میکنم کم میاد تازه خوشمزه هم نمیشه دوکیلو ت ...

حالا من مشکلم اینه که شام برای مهمون چی بذارم واقعا نمیدونم که برنجی نباشه

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
من ناراحت میشدم  عروس خودمون هم همینطوره ،هفت روز هفته خانواده خودش خونشونن،دوسال یه بارم ما ر ...

اینم همینطوره

داداشاش اومده بودن هر روز کباب و فلان و... 

برا ما اینطور

خیلی بی ادبیه بخدا