2737
2739

جیش شو کامل یاد گرفته پوشکش نمیکنم اما پی پی رو هرچی میبرم دستشویی گریه میکنه نمیکنه تا دوروز خودشو نگهمیداره اخرم تو شورت ش خراب کاری میکنه  شربت چیزی نیست زود زود دشتشویی ش بگیره ببرم ش دستشویی بلکه راه بیاد میبرم دست شوی یک ساعت هم میشینه گریه میکنه اخر میارم مش بیرون 

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی لاکس میتونی بدی ولی شکمش روان میشه 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731
پوشکش کن فعلا اینطوری پیش بره بچه یبوست میگیره و میمونه براش

اخه سه سالشه همه چبزو میفهمه حرفم عالی میزنه همه چیز یاد داره

2740
حتما از پی پیش می‌ترسه زود زود ببرش سی کن حداقل یبار پی پی کنه بعد موقع شستن بگو به پی پی بای بای کن ...

اره بهس میگم مامان توشروارت همه میچسپن بهت کثیف میشی تو دست شویی پی پی کن برن خونشون 

یه بار بدم خوبه 

نمیدونم فک نکنم ایده خوبی باشه مگر اینکه نگه داره یبوست بشه وگرنه تو گرفتن از پوشک؟؟؟؟؟؟🤷‍♀️

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

عزیزم از پوشک گرفتن نباید انقد تجربه استرس‌زایی باشه براتون.

یه ساعت بچه‌تون رو توی دستشویی نگه دارین تا به گریه بیفته.

فعلا تو پوشک بذارینش و با پوشک بهش آموزش بدین وقتی یاد گرفت اون وقت از پوشک درش بیارین.

نه بابا شربت چیه. بیخودی بچه اسهال یبوست بگیره که چی بشه هر دو اش دردناکه. 

بجای اینکارا از روانشناسی و روش‌های مخصوص کمک بگیرید. 

ببین دلیل ترسش چیه، واسش توالت کودک بگیر، براش جایزه بگیر تشویقش کن. 

تو همین مجلات نی نی سایت اینهمه نوشته بودند که میشه چیکار کرد. 

میتونی بری تو بخش کلینیک با یک مشاور مشورت کنی راه حل بخوای 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
اخه سه سالشه همه چبزو میفهمه حرفم عالی میزنه همه چیز یاد داره

صبح ها پوشکش کن بذار کارش انجام بده اغلب صبح ها بهتر می‌کنه  گاهی پوشکش کن

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
مال من ٢٢ ماهشه مامانم ومادر شوهرم منو دعوا ميكنن كه چرا از پوشك نگرفتي بچه رو؟! زود نيست بگيرم

پسرمن ۱۸ماهگی هردوشوکامل یادگرفت البته جیشش روزودتریادگرفت

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.