2733
2734
عنوان

پوشک گرفتن کودک 3 ساله مامان کمک راهنمایی بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 30 پست
مال من ٢٢ ماهشه مامانم ومادر شوهرم منو دعوا ميكنن كه چرا از پوشك نگرفتي بچه رو؟! زود نيست بگيرم

من دخترم ۲۱ماهش بود گرفتم پسرم رو با اینکه بیشتر کهنه لاستیکی میکردم (بخاطر پولش)ولی ۲۴ماهه بود دیگه نبستمش اما مرگم برای بچه ام خودش هم انگار بخاطر پارچه ها اذیت بود زود یاد گرفت

براش قصری طرح دار بگیر تشویق شه. فیلم پی پی کردن بچه رو توالت فرنگی از اپارات بگیر نشونش بده یاد بگیره.بازی گربه تامی رو نصب کن باش بازی کنه ببرتش توالت .یواش یواش یاد میگیره.اولش که از پوشک میگیری همینطوره ممکنه تا ۴ روز بترسه پی پی نکنه اگه دیدی طول کشید پوشکش کن بعد دو روز یواش یواش فاصله موشک کردنش رو ۳ روز و بعد ۴ روز کن و بعد هم بگیر.تو این فاصله ممکنه گاهی تو شلوارش هم بکته دیگه مجبوری تا گرفته بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ب دارو متوسل نشو

برای ازین عروسکا که دشویی میکنن بگیر

صندلی بگیر براش ازین فرنگی های مخصوص کودک

واین خیلی مهمه که باهاش صحبت کنی بهش موزش صحیح بدی

که دشویی توو پوشک میکنه بیاد بهت بگه

اینجا کم کم یادش میدی قبل ازاینکه حس کنی دشویی داری به من بگو قرارم نیست با باراول یاد بگیره

صبوری میخواد

بعدچش کم کم میگه

حالا توو دسشویی اصلا بهش نمیگی اه اه پیف پیف چه بوی بدی حت چهرتم نباید مشخص بشه که بدت اومده اینجا کم مم یادش میدی خودش خودشو بشوره دسشو بشوره و بیاد بیرون

اگه شلوار تخت فرش یا هرچیزیو کثیف کرد نباید دعواش کنی بزنی یا کار دگ فقط بهش بکو نگا من میرم دسشویی نگا باب میره این کارو باید توو دسشویی انحام بدی نه روی فرش و ...

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
2728
من دخترم ۲۱ماهش بود گرفتم پسرم رو با اینکه بیشتر کهنه لاستیکی میکردم (بخاطر پولش)ولی ۲۴ماهه بود دیگه ...

پسر منم اذيت ميشه ولي جيششو خودم نيم ساعت بع نيم ساعت ميبرم ولي پي پي شو نميگه 

من چيكاركنم

يعني به نظرت اونم خودش ياد ميگيره

من چيكار كنم كه پسرم نميگه نيم ساعت به نيم ساعت خودم ميبرم جيش ميكنه ولي پي پي رو نميگه اصلا😔

اکثرابچه‌هاپی‌پی شون رودیرتریادمیگیرن.ولی کارهای خلاقانه انجام بده ک یادبگیره مثلابراش لگن بچگونه بگیرعروسک هاشوبزارروش بگوبشین کنارش تاپی پی بکنه،بعدعروسک روبرداربگوحالاخودتم‌بشین پی پی کن

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   
پسر منم اذيت ميشه ولي جيششو خودم نيم ساعت بع نيم ساعت ميبرم ولي پي پي شو نميگه  من چيكاركنم ي ...

باید با صبر و حوصله باشی و چند روز تو خونه باش و از شرت های آموزشی بگیر براش که اگر کرد روفرش نریزه و وقتی میری بیرون هم دیگه پوشکش نکن چون براش عادتش برمیگرده وقتی خودش ببینه دیگه پوشک نیست مجبور میشه میگه خیالت راحت خود بچه هم براش سخته تو شلوارش پی پی کنه 

2738
اکثرابچه‌هاپی‌پی شون رودیرتریادمیگیرن.ولی کارهای خلاقانه انجام بده ک یادبگیره مثلابراش لگن بچگونه بگ ...

در ضمن اگر میبینی از نشستن رو سنگ دشویی میترسه بهش بگو کنار سنگ بشینه بعد بشور و کم کم راش بنداز چاره ای نیست باید اولش سختی ش رو بکشی

براش قصری طرح دار بگیر تشویق شه. فیلم پی پی کردن بچه رو توالت فرنگی از اپارات بگیر نشونش بده یاد بگی ...

قصری. گرفتم ولسش فیلمم گرفتم خودم نیرم تو دست شویی باهاش میشینم میگه منو بغل بغلش میکنم گریه میکنه ولی راه نمیاد 

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
در ضمن اگر میبینی از نشستن رو سنگ دشویی میترسه بهش بگو کنار سنگ بشینه بعد بشور و کم کم راش بنداز چار ...

چون خودش ریزه اصلا نمیتونه رو سنگ بشینه همون کنار سنگ میشینه ولی اتقد گریه میکنه میارم بیرون

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
قصری. گرفتم ولسش فیلمم گرفتم خودم نیرم تو دست شویی باهاش میشینم میگه منو بغل بغلش میکنم گریه میکنه و ...

شبا موقع خواب پوشکش می کنید؟؟

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
چون خودش ریزه اصلا نمیتونه رو سنگ بشینه همون کنار سنگ میشینه ولی اتقد گریه میکنه میارم بیرون

نقطه ضعف ازت گرفته .گریه میکنه که کوتاه بیایی .بعد بچه ها موقع پی پی زور خودشون میکنن وقتی میبینی میره تو حس پی پی همون وقت ببرش دسشویی. زیر نظرش بگیر