2737
2739

دکترخودم سارامیرزنده دل اصلا ازش راضی نیستم خیلی بی مسئولیت میخام عوضش کنم برم پیش ی دکتردیگه ک هم مسئولیت پذیرباشه دلسوزبیمارش باشه شماره تلفنشو بده و سزارین اختیاری انجام بده توروخدااگه میشناسید همچین دکترخوبی معرفی کنید من بارداریم پرخطره

میشه واسه سلامتی عزیزانم وشفای نی نیم صلوات بفرستین😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون دکتر من بود خوب بود که، کس دیگه نمیشناسم

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2731

دکتر اناهید اهنگری فوق العاده با مسیولیت اصلا پولکی نیست سزارین اختیاری انجام میده همه چی تمومه دستشم سبکه ادم زخمش و زایمانش خیلی راحته شماره مطبش 77071368

ادرس

تهرانپارس میدان شهرک امید بلوار مطهری جنب بانک انصار هستش 

تضمینی عالیه 

2738
دکتر شایگان، صادقیه 

مسئولیت پذیره توروخدا؟شماره خودشم ب بیمارمیده؟سراین دکترمیرزنده دل کلی سرکوفت ازشوهرم شنیدم اینسری میخام پیش یکی برم ک هواس جمع باشه 

دکتر اناهید اهنگری فوق العاده با مسیولیت اصلا پولکی نیست سزارین اختیاری انجام میده همه چی تمومه دستش ...

شماره تلفن خودشم ب بیمارمیده؟

مسئولیت پذیره توروخدا؟شماره خودشم ب بیمارمیده؟سراین دکترمیرزنده دل کلی سرکوفت ازشوهرم شنیدم اینسری م ...

شماره نمیدونم بده یانه،ولی دکتر خوبیه،فردا ساعت ۴مطب می شینه، روبروی برج گلدیس بالای داروخانه 

شماره تلفن خودشم ب بیمارمیده؟

اره تازه اصرار داشت به من چون روم نمیشد بی وقت زنگ بزنم میگقت حتی نصف شب بلید زنگ بزنی نمیزدم مشمل داشتم عصبی میشد میگفت باباجان این شغل منه زنگ باید بزنی وقتی مشکل داری

شماره نمیدونم بده یانه،ولی دکتر خوبیه،فردا ساعت ۴مطب می شینه، روبروی برج گلدیس بالای داروخانه 

ب خود شما شماره تلفنشو نداد؟مثلا اگه کیسه اب خدانکرده پاره شه یادردم بگیره چجوری بهش اطلاع بدم خود شماچجوری بهش اطلاع دادین چون بارداریم پرخطره احتمال همه ایناهست

2706