2737
2739
ب خود شما شماره تلفنشو نداد؟مثلا اگه کیسه اب خدانکرده پاره شه یادردم بگیره چجوری بهش اطلاع بدم خود ش ...

نه لازم نبود،من خودم با خونریزی تو ۳۹هفته رفتم اون بیمارستانی که قراربود برم،گفتم بیمار دکتر شایگانم زنگ زدن خودش اومد

نه لازم نبود،من خودم با خونریزی تو ۳۹هفته رفتم اون بیمارستانی که قراربود برم،گفتم بیمار دکتر شایگانم ...

ب موقع اومد یا لفتش داد؟

میشه واسه سلامتی عزیزانم وشفای نی نیم صلوات بفرستین😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام‌ خانوم‌من تو بیمارستان ایت الله کاشانی سزارین کردن میگفت خیلی دکتر خوبی بود هیچ دردی احساس نکردم دکتر با مسولیت پذیری بود بچمون اوایل زردی نداشت همش میگفت اتفاقی افتاد بیارید زود .اگه دفترچه تامین اجتماعی هم داشته باشین یه قرون هزینه نمیدین

2728

ببین دکتر شیرین شمس خیلی کارش خوبه خواهر من پیش ایشون زایمان کرد خیلی دلسوزن اما تا این حدی که شما میخوای رو نمیدونم انجام میدن یا نه باید زنگ بزنی بپرسی اما به هر حال اگه تحت نظرشون باشی دیگه خیالت راحته

عزیزم دکتر فاطمه صالحی فوق تخصص زنان و بارداریه و پریناتالوژیست  هست  خیلی با مریضاشون همراه و آدم بسیار مسئولش دلسوزه کارش عالیه سزارین اختیاری هم‌میکنه به نظرم یه بار برو‌پیشس ببینش کارش حرف نداره مطبش کنار بیمارستان دی دور میدون توانیر هست این شماره مطب۸۸۸۷۹۲۱۶ هست ۰۹۳۷۷۴۲۰۷۴۳ واتساپ پیام بذاری نوبت میدن ...همیشه هم جواب مریضارو میده توی واتساپیا پیام