2737
2734
عنوان

دیشب زن همسایمونو دیدم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 2413 بازدید | 63 پست

به نظرم اگه برای خودت بعدها عذاب وجدان الکی میگیری و خودخوری میکنی  برو یه سر بزن در غیر اینصورت که هیچی

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله همونم ، اون کاربریم قطع دسترسی شد 

همیشه به فکرتم ....خیلی داری به خودت ظلم میکنی 

ببین پدر و مادر بودن فقط به زاییدن و بزرگ کردن نیست 

شما حتما باید بری پیش مشاور خانواده که کمک بگیری ، اینجوری روح خودت و اون بچه داغون میشه 

سلام ، اصلا نزار شوهرت وخونوادش بفهمن رفتار مادرت اینطوریه.سعی کن برا وعده غذایی نری ، عصر یا بعد شام برو یه سر بهشون بزن، رابطه ات را با خواهر وبرادرت خوب کن وحدا از مامانت باهاشون رفت وامد داشته باش

2738
همیشه به فکرتم ....خیلی داری به خودت ظلم میکنی  ببین پدر و مادر بودن فقط به زاییدن و بزرگ کردن ...

سعی میکنم کمی به خودم قدرت و اعتماد بنفس بدم ، موفق شدم تا حدودی ، دیشب خواب اون خدابیامرز رو دیدم ، دو دل شدم ، گفتم نکنه اشتباه از منه

بزرگی ب سن نیست ب عقله.شما بزرگی کن گلم هرچقدر هم بهت چیز بگه.مثلا هفته ای ی بار ساعت ۳ برو‌ساعت ۵ برگرد.چون نری  شوهرت اینو هی بهت سرکوفت میزنه.سیاست داشته باش.راستی از مشکلات خانوادت اصلا چیزی ب شوهرت نگو عزیزم

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

من شما رو نمیدونم ولی خودم اگر بمیرمم نمیرم. به جاش میرم پارکی بازاری جایی.چرا سراغ ذکر نمیری.این جور مواقع از خدا کمک بگیر کارها وگره های بسته رو باز میکنه .بگرد تو این سایت ذکر برا محبت پیدا کن ولی بخون به قران حل میشه

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.

ای خواهر یکی از نزدیکام هم همین مشکل رو داره با این تفاوت که مادرش فقط یه خواهرش رو احترام میکن و میزاره رو سرش ایناهم تصمیم گرفتن که دیگه نرن خونه مادرشون بلکه به خودش بیاد خبر اوردن که مادره گفته من فقط همین دخترو دارم منظورش همون که میزارش رو سرش خلاصه اینکه خواهرتو تنها نیستی درسته پدر مادر هستن ولی خداشاهده از صدتا دشمن بدترهستن 

سعی میکنم کمی به خودم قدرت و اعتماد بنفس بدم ، موفق شدم تا حدودی ، دیشب خواب اون خدابیامرز رو دیدم ، ...

نه عزیزم اشتباه شما اینه که بارها اجازه دادی باهات توهین آمیز برخورد بشه و‌در مقابل توهین ها محبتت را بیشتر کردی

2706