2737
2739
عنوان

پدرشوهرم بهم گفت من باید زن دکتر ب پسرم میدادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 86 پست
من فقط عاشق قیافش شدم هیچ شناختی ازش نداشتم چون فقط خوشکل وخوشتیپ بود وگرنه من انداختمش جلو ک درس خو ...

اتفاقا شوهر منم بخاطر اصرار من درسشو ادامه داد مادرشوهرم تنبل بود پسرشم لنگه خودش بارآورده بود حالا یه جوری رفتار میکنه انگار من رفتم خواستگاریشون . اگه من اصرار نمیکردم خانوادم اینارو راه نمیدادن حالا آدم شدن  نه پول نه سواد نه شعور هیچی ندارن فقط ادعا دارن . فقط باید بگی گور باباشون  آدمای درست حسابی اینجوری رفتار نمیکنن 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اذیتم میکنن این حرفو همیشه میزد شوهرمم ساکت مونده بود خوب گفتم

عزیزم با همسرت صحبت کن

بگو من تو و زندگیمونو دوست دارم نمیخوام با حرفای دیگران زندگیم جهنم شه

رابطتو باهاشون کم کن

بگو که اگه خانوادش حرفی زدن پشتت باشه و جوابشون رو خودش بده

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
2731
2740
بازاش پولداره خودمونم خوبیم بد نیست

ببین اگر شمام جای خواهرم ، بنظرم خیلی سرو سنگین باهاشون باشید قهر نه اصلا خوب نیست مثلا برید بیاین نه چشم غره برید نه هیچ برید چند دقیقه بشینید و برگردین سنگین سنگین که اگر ادم باشن خودشون عذرخواهی میکنن، دوتایی لذتشو ببرین بیخیال این صحبتام بشین زندگی خوبی دارین به شوهرتم بفهمون خیلی ناراحت شدی هر چند وقت یاداوری کن اون صحنه رو من خودم یسری حساسیتا و اخلاقای خانومارو تازه ازینجا متوجه شدم(مجردم) باید بفهمه شوهرتون

واینکه بچه دارین؟‌؟

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...
ببین اگر شمام جای خواهرم ، بنظرم خیلی سرو سنگین باهاشون باشید قهر نه اصلا خوب نیست مثلا برید بیاین ن ...

پدربزرگها له له میزنن برای نوه خصوصا نوه از پسرشون...سر این قضیه میتونی استفاده کنی...

لطفا سعی کن مدیریت کنی منبعد ، ظاهرا خانوم توانا و مقتدری هستی سمت خشونت نبر دنبال ارامش باش

یه اتیشی داره روشن میشه بشخصه یا خاموشش میکنم اما ببینم تلاشم فایده نداره فاصله میگیرم کارخودم میکنم اونم خودش خاموش میشه...

پدر شوهر که کلا هیچ. 

ولی شوهرت هم تا هر جا فکررکنی کوتاهی کرده 

اگه به بگی از جمله های باباش ری اکشنی نشون میداد 

آنقدر بحث طولانی و تلخ نمیشد 

واقعا ازشون فاصله بگیر ولشون کن که خیلی بی ادب هستن 

خوب جواب دادی 

هر چیزی حدی داره 

پدر هست بزرگ هست ولی دلیل نمیشه هر نامربوطی رو بزنه و ما هم سکوت کنیم که بزرگه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2706