2733
2734
عنوان

بچه ها من فقط شوهرو برا یه ساعت بغل شدن میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 4905 بازدید | 144 پست
چی میخواد؟😁😊😉😉😉

همونی که خودت میدونی

مرد از زن چی میخواد اصولا😅

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش مامانش باشه اون نگهش داره فقط یه ساعت بیاد منو بغل کنه قربون صدقم بره بعد بره

دوست پسر با این اپشن زیاده 

پسرام دنبال همینجور دختری ان ک پیگیر نباشه و یه تایم کوتاهی باهاش باشن

...
2731
واقعا جا این پست خالی بود😂 ما که بی شوهریمو بیشتر هوس ننداز😂

🤣🤣🤣🤣🤣 کاش ی دیوار ک برا وسایل و اجسام هست یک دیوار هم فقط برای فروش و کرایه و ازدواج دائم و اینام و انواع و اقسام و سایزهای مختلف و رنگ های مختلف و دست دوم و دست اول و اینام بود  ها 😅😆😆😆🤣

یه شعر قدیمی بود میگفت شوهر شوهره شوهر  شب زیر سره شوهر نازت میخره شوهر  بالشت سره شوه ...

😆😆😆😆😆 وای ترکیدم از خنده (استارتر جان دمت گرم یعنی کلی ثواب کردی دل همه رو از ته دل شاد کردی) متاهلا و مجردا ولی خب دست مجردی بدبخت تو هنا موند ک😆

2740

من همون یساعتم نمیخوام کلا

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
2706