2733
2734
عنوان

کسی میدونه جواب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 27 پست

سلام آجی اصلااااا مهم نیست غصه نخور

من اوایل میرفتم عروسیاشون پا میذاشتن جلو پام ک بخورم زمین 

من اصلا نمیشناختمشون و شاید بعضی عروسیاشون میرفتم ولی بازم باهاشون خوشرو بودم مثلا چندین بار پیش اومده سلام میکردم ب هرکدوم ک مادرشوهرم سلام میکرد اونا پوزخند میزدن و جواب نمیدادن ولی پشت سرم همش میگن دخترفلانی ک عروس فلانی شده خیلی دختر خوب و متینیه خوشرو و خشگله و چقدر خوبه و خوش برخورد😊

من اوایل فکر میکردم بشون ولی الان مهم نیست اصلا فکر نکن کاملا بی اهمیته

هرچه در فهمِ تو آید آن بُوَد مفهومِ تو.
نمیتونم بی خیال باشم عزیز اخه قبلا اینطوری نبودن نمیدونم راسته یا دروغ ولی ی جاری دارم که خیلی فتنس ...

عزیزم فک کن کار همون جاری بوده و خواسته تو رو بد کنه. به فرض تو بد یا خوب از خونواده شوهر ماهیانه میگیری؟؟ برات مهم نباشه له فرض حتی اگه کار جاری باشه بمدت ببینن تو اصلا کاری بهشون نداری میفهمن اشتباه کردن وگرنه فکر کن شام دعوت کرذی دوباره تحویلت نگرفتن بازم عصبی میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آجی اصلااااا مهم نیست غصه نخور من اوایل میرفتم عروسیاشون پا میذاشتن جلو پام ک بخورم زمین  ...

دلم بدجوری گرفته خواهر   اخه من به گربه کی تا حالا کیش گفته بودم دل کی رو شکسته بودم احساس میکنم دگ هیچکودومشون دوستم ندارن من تنهام اونا همشون تو یه اپارتمانن جاریام با مادرشوهر .خونه من جداس همش با خودم از وقتی از مهمونی اومدم تا الان دارم فکر میکنم ک بخاطر چی لباسم قیافه ام تیپم جهیزیه ام خونم که جداس کادویی که بشما عروسیم دادن پاگشایی ک منو کردن و من هنوز دعوتشون نکردم اصلا بخاطر چی دگ محلم نمیدن

به جهنم که جواب ندادن، مگه مهمه؟!!!! 

خب بالاخره تو بلدی سلام کنی یه عده هم باید باشن که سلام کردن بلد نباشن و شعور نداشته باشن، نمیشه که همه با شعور باشن،مثبت ببین، از همین الان اونا سرد برخورد میکنن تو هم گرم نگیر تا پاشون توی زندگیت باز نشه. 

2731
دلم بدجوری گرفته خواهر    اخه من به گربه کی تا حالا کیش گفته بودم دل کی رو شکسته بودم احس ...

آجی با منم همینجور بودن(البته مادرشوهر خواهر شوهرام نه ولی حتی اونام شب عروسیم نزدیکم نشدن تو تالار همش دور جاریام بودن)فک کن شب عروسی ک خودم ناراحت بودم ک دارم از پیش خانوادم ک ایقد وابستشونم میرم اونام بی محلی میکردن

ولی اهمیت ندادم دلمو ک دیدن صافه و هیچ کینه ب دل نمیگیرم و بیشتر از اینکه کلا درباره کسی حرف نمیزنم و ادبم خوششون اومد الان انقدر دوسم دارن دیر ببیننم زنگ میزنن گریه میکنن

عزیزم فک کن کار همون جاری بوده و خواسته تو رو بد کنه. به فرض تو بد یا خوب از خونواده شوهر ماهیانه می ...

نمیدونم چیکار کنم از دستم هیچکار دگ ای برنمیاد خیلی قرض و اقساط داریم حقوق شوهرم خیلی کمه این ماه گفتم اقساط ندیم فقط اونا رو شام دعوت کنیم دگ خدا بقیشو بخیر کنه 

به جهنم که جواب ندادن، مگه مهمه؟!!!!  خب بالاخره تو بلدی سلام کنی یه عده هم باید باشن که سلام ...

اخه من از همشون کوچیک ترم و نسبت ب اونا دلم مهربانتر و ساده تره نمیخوام کسی ازم دلخور باشه با اینکه کاری نکردم اینجوری نگاهشون روم سنگین بود دلم هیچ جوره اروم نمیشه اصلا کاش دلیل رفتارشون رو میدونستم

اخه من از همشون کوچیک ترم و نسبت ب اونا دلم مهربانتر و ساده تره نمیخوام کسی ازم دلخور باشه با اینکه ...

واسه همین هم میگم بیخیال، مهربونی ازین مهربونی سو  ٕ استفاده میکنن، بیخیال عامو، مگه وجودشون لازمه؟!!!! 

اگه آدمای خوبی باشن وجودشون خوبه اگه بیخود و بی دلیل عذابت میدن اصلا وجودشون مهم نیست. 

2740
آجی با منم همینجور بودن(البته مادرشوهر خواهر شوهرام نه ولی حتی اونام شب عروسیم نزدیکم نشدن تو تالار ...

عزیزم دگ نمیدونم چجوری بهشون باج بدم بهشون محبت کنم بفهمن خسته شدم از دستشون

عزیزم دگ نمیدونم چجوری بهشون باج بدم بهشون محبت کنم بفهمن خسته شدم از دستشون

باج نده

خودت باش

و بی اهمیت

تو انقدر باارزشی که نیاز ب پذیرفته شدن توسط دیگران نداری

من اوایل فکر میکردن چون حرف نمیزنم یعنی دارم خودمو بالا میگیرم بعدا فهمیدن کلا زیاد حرف نمیزنم و منظوری ندارم دوسم دارن

ما محبت دوطرفه داریم

ولی خب دیگ براتم گفتم اوایل چجور بودن

نمیدونم چیکار کنم از دستم هیچکار دگ ای برنمیاد خیلی قرض و اقساط داریم حقوق شوهرم خیلی کمه این ماه گف ...

عزیزدلم نیازی به این نیس که خودتو تو دل خونواده شوهرت جا کنی اونا بوقتش خودشون متوجه میشن که در موردت اشتباه فکر کردن و شما اصلا برات اهمیتی نداره که چی میگن و زندگیتو میکنی کاری به کسی نداری. درگیر خونواده شوهر نباش حتی اگه دختر شاه پریونم باشی بعضی خونواده ها فکر چزوندنن