2733
2739
عنوان

کسی میدونه جواب بده

211 بازدید | 27 پست

دوماهه از عروسی من میگذره امروز رفتم سمت فامیل شوهرم که یه جشن عقد کنون بود فامیلای شوهرم منو تحویل نگرفتن هیچ کودوم نه جاریام نه هیچکس هرچقدر فکر میکنم دلیلش رو نمیتونم پیدا کنم اخه قبلا خیلی تحویلم میگرفتن حتی جواب سلامم ب زور دادن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه اهمیتی داره حالا 

بی خیالشون

من اگر همچین اتفاقی برام بیافته هم دیگه بهش فکر نمی کنم همه بعدش دیه کاملا باهاشون رسمی برخورد می کنم

البته اگر مطمئن باشم درست فکر کردم

من مسئول حرفی هستم که می زنم  اما مسئول برداشت شما از حرفم نیستم...!
زیاد خودت رو درگیر نکن، اگه از الان بخوای حساس باشی پوستت کندس عزیزجان... مخصوصا اگه خانواده شوهرت ی ...

عزیزم سلام خیلی ممنون که جوابمو دادی ولی من انقدر ناراحت شدم ازین موضوع که تا الان فکر وذهنم مشغول و خوابم نمیبره کاش میدونستم دلیلش آخه چیکارشون کردم

درگیر جشن بودن شاید

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
چه اهمیتی داره حالا  بی خیالشون من اگر همچین اتفاقی برام بیافته هم دیگه بهش فکر نمی کنم همه ب ...

نه عزیزم هیچ حرفی ن پشتشون ن تو روشون نزدم خیلی دلم گرفته امروز ب شوهرم گفتم شام دعوتشون کنیم شنبه که جمعا 15نفرن من تازه عروسم ولی یجورایی میخوام با کمک مامانم غذا درست کنم دعوتشون کنم تا شاید کینه و کودورتشون ازم کم شه

2740
عزیزم سلام خیلی ممنون که جوابمو دادی ولی من انقدر ناراحت شدم ازین موضوع که تا الان فکر وذهنم مشغول و ...

خواهش میکنم عزیزم... میدونم چی میگی . 

ببین احترامشون رو داشته باش ولی از همین حالا اینقدرحساسیت نداشته باش... خودت داغون میشی

شما که میگی کاری نکردی حرفی نزدی، پس بی خیال

نه عزیزم هیچ حرفی ن پشتشون ن تو روشون نزدم خیلی دلم گرفته امروز ب شوهرم گفتم شام دعوتشون کنیم شنبه ک ...

زیاد از حد داری حساسیت نشون میدی

من مسئول حرفی هستم که می زنم  اما مسئول برداشت شما از حرفم نیستم...!
خواهش میکنم عزیزم... میدونم چی میگی .  ببین احترامشون رو داشته باش ولی از همین حالا اینقدرحساس ...

نمیتونم بی خیال باشم عزیز اخه قبلا اینطوری نبودن نمیدونم راسته یا دروغ ولی ی جاری دارم که خیلی فتنس میترسم کار اون باشه منو بد کنه پیش همه از حسادتش

نمیتونم بی خیال باشم عزیز اخه قبلا اینطوری نبودن نمیدونم راسته یا دروغ ولی ی جاری دارم که خیلی فتنس ...

پس فعلا هیچی نگو، مطمئن باش اگه ازچیزی ناراحت شده باشن کم کم به گوشت میرسه که چیه قضیه