2737
2739
اینکه بخای به زندگی ایده آل فکر کنی که بی کم و کاستی باشه بدون نقص باشه اصلا نداریم، ظاهر زندگی دیگر ...

ممنون برای حرفات عزیزم اتفاقا عالی بود...فقط اینکه با به یاد آوردن زندگی هایی که سطحشون پایین تره شاد شیم رو قبول نداشتم چرا که آدم باید تلاش کنه اگه شد شد نشد بازم تلاش کنه با تجربه جدید و غصه گذشته رو نخوره متاسفانه من غصه گذشته رو میخورم ...سعی میکنم کار کنم روش و شاکرتر باشم...ممنون عزیزم❤

یلدجون خودت چی... 

سردرد شدم معده ام داغون شده میترسم با افسوس خوردن گذشته بلایی سر بدنم بیارم..از طرفی شوهرم همش تو خودشه ناراحته...مرد خوبیه ولی زندگی برام یکنواخت شده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون برای حرفات عزیزم اتفاقا عالی بود...فقط اینکه با به یاد آوردن زندگی هایی که سطحشون پایین تره شا ...

نگفتم شاد شیم، اولا که غصه و ناراحتی دیگران شاد شدن نداره، دوما نگفتم تلاش نکنیم نه تلاش بکنیم ولی اینکه همش غصه بخوریم فلان چیزو نداریم زندگی رو جهنم میکنه اینکه همش گذشته باشیم بده منظورم این بود به جای حسرت نداشته هامون شاکر داشته هامون باشیم

2740