2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اینکه بخای به زندگی ایده آل فکر کنی که بی کم و کاستی باشه بدون نقص باشه اصلا نداریم، ظاهر زندگی دیگران و می بینیم میگیم چقد خوبه درحالیکه فقط ظاهرش خوبه بری باطنشو ببینی به زندگی خودت که از نظر خودت داغونه شکر میکنی؛ هیچی ایده آل نیس، باید شاکر باشی، باید قانع باشی به هرچی که داری، خوب ببینی خوبه همه چیز، دیده ها باید جور دیگه ببینه، وگرنه اگه نق بزنی قانع نباشی زیاده خواه باشی میشی مثل خیلیا که به قول گفتنی میگن خدا اونو نتونسته راضی کنه چه برسه به بنده ی خدا، اگه توقعاتمونو چه مالی چه عاطفی چه هرچی کمتر کنیم زندگی قشنگه، اگه همیشه تو زندگی از خودت پایین تر رو ببینی مثلا کسی که وضع مالیش ازت پایینتره یا مثلا تو رو پاهات را میری ولی کسی هست که پا نداره رو ویلچره قدر پاهاتو میدونی شاکر میشی، تا نعمتی رو داری قدر نمیدونی ولی وقتی ازت گرفته میشه تازه یادش می افتی که چه نعمتی بود ولی شاکر نبودم و بی خودی نق زدم، خیلی نعمتا داریم که ازش غافلیم، می شنویم حرف میزنیم راه میریم همسر داریم بچه داریم پدر داریم مادر داریم ووووو....بشمارم خیلیه، پس قدر داشته هامونو بدونیم و شاکر باشیم زندگی قشنگه وگرنه اگه همیشه تو حسرت نداشته هامون باشیم چه مالی چه جانی چه عاطفی زندگی رو برا خودمون جهنم کردیم، پس من خداروشکر میکنم به همین لحظه ای که کنار همسرم و پسرم و خونوادم نفس می کشم، شاید فردا نباشم پس همین لحظه رو زندگی میکنم و میگم من چقد خوشبختم، شرمنده طولانی شد اگه دوس داشتین بخونین

درد ی که خیلیا شاید عینه من باشه مرد بی مسؤلیت وبی احساس 

متاسفانه ماها چه زن چه مرد از دوران کودکی که شخصیتمون شکل میگیره برای زندگی مشترک آماده نمیشیم...ن اینکه پدر مادر یا فامیل بگن ان شاءالله عروس بشه یا دوماد بشه...بگن پسر تو فرقی با دخترا نداری اتفاقا باید خیلی مراقب رفتارت باهاش باشی از روحیات دخترا بگن ن اینکه بگن تو پسری اون دختره ضعیفه یا پسرا شیرن و فلان یاد بدن همکاری تو خونه رو ...عشق بین پدر و مادر رو بهشون نشون بدن ن فقط بگن.....همین باعث شده رو زور و بازو مردانشون تمرکز بشه ن رو فکر و نوع رفتارشون و در نهایت میشن مسئول یه خانواده!شاید بهتر بگم یه پسر بچه که فقط سبیل درآورده!حالا کاری به کار این ندارم چقد پولدار باشه و فکراقتصادی خوبی داشته باشه ولی خیلیی کم کار میشه رو درکش از جنس مخالف...برو پیش مشاور و همه حرفاتو بگو هم خالی میشی جلوی یه آدم بی طرف‌هم چشماتو باز میکنه و تصمیم درستو میتونی بگیری ...و اینم در نظر بگیر .جامعه ما و خانواده این مردا رو تربیت کردن خیلی وقتا دست خودشون نیست!🙃

2706