2410
2553

ن

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

برای خیلی چچچیزا خداروشکر میکنم اما ادم یوقتا مقابل مشکلات کم میاره باز امیدوارم خدا کمک کنه زندگیم رو ب ارامش و خوشی باشه همیشه

💓Shمن شب تارمو تو هم شدی ماهمو💓R 
2714
برای خیلی چچچیزا خداروشکر میکنم اما ادم یوقتا مقابل مشکلات کم میاره باز امیدوارم خدا کمک کنه زندگیم ...

واقعا زندگی خیلی بالا و پایین داره یه وقت آدم خوشه یه وقت ناخوشه...خیلی بده آدم سردرگم بشه یا ندونه چی درسته چی غلط کدوم راه بهتره همه زندگی انگار چالشه

2706